PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
25.maijs
Otrdiena
26.maijs
Trešdiena
27.maijs
Ceturtdiena
28.maijs
Piektdiena
29.maijs

Pirmdiena
1.jūnijs
Otrdiena
2.jūnijs
Trešdiena
3.jūnijs
Ceturtdiena
4.jūnijs
Piektdiena
5.jūnijs

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - BN18
No 25.maija līdz 29.maijam 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 25.maijs
1 Angļu valoda-1 C.306-T.Stālmane
2 Angļu valoda-1 C.306-T.Stālmane
3 Angļu valoda-2 C.306-T.Stālmane
4 Angļu valoda-2 C.306-T.Stālmane
5 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stālmane
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 26.maijs [šodien]
1 Angļu valoda-1 C.306-T.Stālmane
2 Angļu valoda-1 C.306-T.Stālmane
3 Angļu valoda-2 C.306-T.Stālmane
4 Angļu valoda-2 C.306-T.Stālmane
5 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 27.maijs
1 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
2 Literatūra C.305-G.Jēgere
3 Sports K.Puriņa
4 Konsultācija eksāmenam rasēšana C.209-D.Turciņa
5 Audzinātāja stunda C.301-L.Šķēle
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 28.maijs
1 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
2 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
3 Literatūra C.305-G.Jēgere
4 Literatūra C.305-G.Jēgere
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 29.maijs
2 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
3 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
4 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
Jaunais pamatsaraksts
no
1.jūnija līdz 5.jūnijam
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 1.jūnijs
1 Eksāmens rasēšana C.209-D.Turciņa
2 Eksāmens rasēšana C.209-D.Turciņa
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 2.jūnijs
2 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-1/Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-2 A.Kokle/A.Šimanajevs
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-1/Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-2 A.Kokle/A.Šimanajevs
4 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
5 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 3.jūnijs
1 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-1/Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-2 A.Kokle/A.Šimanajevs
2 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-1/Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-2 A.Kokle/A.Šimanajevs
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-1/Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-2 A.Kokle/A.Šimanajevs
4 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-1/Patstāvīgie darbi praktiskās mācības-2 A.Kokle/A.Šimanajevs
5 Audzinātāja stunda C.301-L.Šķēle
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 4.jūnijs
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture I.Eglīte
2 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture I.Eglīte
3 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture I.Eglīte
4 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture I.Eglīte
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 5.jūnijs
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture I.Eglīte
2 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture I.Eglīte
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns