PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
11.novembris
Otrdiena
12.novembris
Trešdiena
13.novembris
Ceturtdiena
14.novembris
Piektdiena
15.novembris

Pirmdiena
18.novembris
Otrdiena
19.novembris
Trešdiena
20.novembris
Ceturtdiena
21.novembris
Piektdiena
22.novembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - BN19
No 11.novembra līdz 15.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 11.novembris
1 Ģeodēzisko darbu izpilde-2/Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-1 P.v.k.304-E.Pūce/C.301-L.Šķēle
2 Ģeodēzisko darbu izpilde-2/Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-1 P.v.k.304-E.Pūce/C.301-L.Šķēle
3 Ģeodēzisko darbu izpilde-2/Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-1 P.v.k.304-E.Pūce/C.301-L.Šķēle
4 Ģeodēzisko darbu izpilde-2/Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-1 P.v.k.304-E.Pūce/C.301-L.Šķēle
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 12.novembris
1 Ģeodēzisko darbu izpilde-1/Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-2 P.v.k.304-E.Pūce/C.301-L.Šķēle
2 Ģeodēzisko darbu izpilde-1/Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-2 P.v.k.304-E.Pūce/C.301-L.Šķēle
3 Ģeodēzisko darbu izpilde-1/Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-2 P.v.k.304-E.Pūce/C.301-L.Šķēle
4 Ģeodēzisko darbu izpilde-1/Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-2 P.v.k.304-E.Pūce/C.301-L.Šķēle
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 13.novembris
1 Informātika-2/Angļu valoda-1 C.203-N.Bumbiere/C.306-T.Stālmane
2 Informātika-1/Angļu valoda-2 C.203-N.Bumbiere/C.306-T.Stālmane
3 Būvniecības procesi un būvdarbu veidi C.301-L.Šķēle
4 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
5 Audzinātāja stunda C.301-L.Šķēle
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 14.novembris
1 Ģeodēzisko darbu izpilde-2/Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-1 P.v.k.304-E.Pūce/C.301-L.Šķēle
2 Ģeodēzisko darbu izpilde-2/Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-1 P.v.k.304-E.Pūce/C.301-L.Šķēle
3 Ģeodēzisko darbu izpilde-2/Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-1 P.v.k.304-E.Pūce/C.301-L.Šķēle
4 Ģeodēzisko darbu izpilde-2/Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-1 P.v.k.304-E.Pūce/C.301-L.Šķēle
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 15.novembris
1 Ķīmija C.206-I.Eglīte
2 Sports K.Puriņa
3 Patstāvīgie darbi ģeodēzisko darbu izpilde E.Pūce
No 18.novembra līdz 22.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 18.novembris
1 Brīvdiena
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 19.novembris
1 Ģeodēzisko darbu izpilde-1/Patstāvīgie darbi angļu valoda P.v.k.304-E.Pūce/T.Stālmane
2 Ģeodēzisko darbu izpilde-1/Informātika-2 P.v.k.304-E.Pūce/C.301-N.Bumbiere
3 Ģeodēzisko darbu izpilde-1/Informātika-2 P.v.k.304-E.Pūce/C.301-N.Bumbiere
4 Ģeodēzisko darbu izpilde-1/Angļu valoda-2 P.v.k.304-E.Pūce/C.306-T.Stālmane
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 20.novembris
1 Ģeodēzisko darbu izpilde-2/Patstāvīgie darbi angļu valoda P.v.k.304-E.Pūce/T.Stālmane
2 Ģeodēzisko darbu izpilde-2/Informātika-1 P.v.k.304-E.Pūce/C.410-N.Bumbiere
3 Ģeodēzisko darbu izpilde-2/Informātika-1 P.v.k.304-E.Pūce/C.410-N.Bumbiere
4 Ģeodēzisko darbu izpilde-2/Angļu valoda-1 P.v.k.304-E.Pūce/C.306-T.Stālmane
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 21.novembris [šodien]
1 Darba rīku un mehānismu pielietošana-T C.103-S.Sausais
2 Darba rīku un mehānismu pielietošana-T C.103-S.Sausais
Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-J.Urtāns
3 Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-T C.209-D.Turciņa
4 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 22.novembris
1 Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-T C.209-D.Turciņa
2 Ķīmija C.206-I.Eglīte
3 Patstāvīgie darbi ģeodēzisko darbu izpilde E.Pūce
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns