PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MAa20 • MAb20 • MAv20 • TP20 • UK20 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
14.septembris
Otrdiena
15.septembris
Trešdiena
16.septembris
Ceturtdiena
17.septembris
Piektdiena
18.septembris

Pirmdiena
21.septembris
Otrdiena
22.septembris
Trešdiena
23.septembris
Ceturtdiena
24.septembris
Piektdiena
25.septembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAn20-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - BN20
No 14.septembra līdz 18.septembrim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 14.septembris
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Izlīdzinošais kurss (angļu valoda) C.201-T.Stjopkina
3 Sabiedrības un cilvēka drošība C.206-J.Urtāns
4 Dabaszinības C.207-I.Eglīte
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 15.septembris
1 Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-T C.301-L.Šķēle
2 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas C.203-E.Salmiņš
3 Pagaidu koka konstrukciju izgatavošana-T C.207-S.Sausais
4 Matemātika C.304-Z.Medne
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 16.septembris
1 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas C.410-E.Salmiņš
2 Sports L.Banka
3 Būvniecības procesi un būvdarbu veidi C.207-L.Veipāne
4 Būvniecības procesi un būvdarbu veidi C.207-L.Veipāne
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 17.septembris
1 Latviešu valoda un literatūra C.305-G.Jēgere
2 Audzināšana C.301-L.Šķēle
3 Būvniecības procesi un būvdarbu veidi C.205-L.Veipāne
4 Būvniecības procesi un būvdarbu veidi C.205-L.Veipāne
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 18.septembris
1 Sports L.Banka
2 Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-T C.301-L.Šķēle
3 Matemātika C.304-Z.Medne
No 21.septembra līdz 25.septembrim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 21.septembris
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Izlīdzinošais kurss (angļu valoda) C.201-T.Stjopkina
3 Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-T C.301-L.Šķēle
4 Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-T C.301-L.Šķēle
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 22.septembris
1 Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-T C.301-L.Šķēle
2 Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-T C.301-L.Šķēle
3 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas C.410-E.Salmiņš
4 Matemātika C.304-Z.Medne
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 23.septembris
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Būvniecības procesi un būvdarbu veidi C.207-L.Veipāne
3 Būvniecības procesi un būvdarbu veidi C.207-L.Veipāne
4 Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-T C.301-L.Šķēle
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 24.septembris
1 Audzināšana C.301-L.Šķēle
2 Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-T L.Šķēle
3 Matemātika Z.Medne
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 25.septembris
1 Tehnisko zīmējumu un skiču izstrāde-T C.301-L.Šķēle
2 Sports L.Banka
3 Matemātika C.304-Z.Medne
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns