PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • L18  • M18  • Ndv18-1  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
14.janvāris
Otrdiena
15.janvāris
Trešdiena
16.janvāris
Ceturtdiena
17.janvāris
Piektdiena
18.janvāris

Pirmdiena
21.janvāris
Otrdiena
22.janvāris
Trešdiena
23.janvāris
Ceturtdiena
24.janvāris
Piektdiena
25.janvāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas ADt19-1
Grupa - BRk17
No 14.janvāra līdz 18.janvārim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 14.janvāris
1 Ģeogrāfija 126-I.Eglīte
2 Vizuālā māksla 219-L.Veipāne
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 15.janvāris
1 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
2 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
3 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
4 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 16.janvāris
1 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
2 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
3 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
4 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 17.janvāris
1 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
2 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
3 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
4 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
5 Audzinātāja stunda 221-J.Purviņa
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 18.janvāris
1 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
2 Būvdarbi būvniec.lab.-I.Dzelme
3 Būvdarbi
No 21.janvāra līdz 25.janvārim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 21.janvāris
1 Ģeogrāfija 126-I.Eglīte
2 Vizuālā māksla 219-L.Veipāne
3 Fizika-T 223-J.Čeksters
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 22.janvāris
1 Sports L.Banka
2 Būvdarbu tehnoloģijas pamati v.k.304-S.Sausais
3 Būvdarbu tehnoloģijas pamati v.k.304-S.Sausais
4 Ķīmija 126-I.Eglīte
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 23.janvāris
1 Fizika-T 223-J.Čeksters
2 Sports L.Banka
3 Ķīmija 126-I.Eglīte
4 Ģeogrāfija 126-I.Eglīte
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 24.janvāris
1 Mājturība un tehnoloģijas v.k.219-I.Oša
2 Vizuālā māksla 219-L.Veipāne
3 Vizuālā māksla 219-L.Veipāne
4 Būvdarbu tehnoloģijas pamati v.k.304-S.Sausais
5 Audzinātāja stunda 221-J.Purviņa
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 25.janvāris
1 Mājturība un tehnoloģijas v.k.219-I.Oša
2 Mājturība un tehnoloģijas v.k.219-I.Oša
3 Būvdarbu tehnoloģijas pamati
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns