PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
15.janvāris
Otrdiena
16.janvāris
Trešdiena
17.janvāris
Ceturtdiena
18.janvāris
Piektdiena
19.janvāris

Pirmdiena
22.janvāris
Otrdiena
23.janvāris
Trešdiena
24.janvāris
Ceturtdiena
25.janvāris
Piektdiena
26.janvāris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • Lnv17-9
Grupa - D17
No 15.janvāra līdz 19.janvārim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 15.janvāris
1 Matemātika 306-D.Freimane
2 EIKT pamatprocesi un darbu veidi 419-I.Udrovska
3 Krievu valoda 315-J.Bražena
4 Vienkāršu algoritmu izstrāde-T 413-I.Simkeviča
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 16.janvāris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
2 Informātika 414-N.Bumbiere
3 Krievu valoda 315-J.Bražena
4 Angļu valoda 310-A.Ronis
5 Audzinātāja stunda v.k.208-S.Laiviņa
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 17.janvāris
1 Sports J.Olengovičs
2 EIKT pamatprocesi un darbu veidi 419-I.Udrovska
3 Fizika-T 209-I.Pavelko
4 Sabiedrības un cilvēka drošība 136-P.Sukaruka
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 18.janvāris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Informātika 414-N.Bumbiere
4 Sabiedrības un cilvēka drošība 136-P.Sukaruka
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 19.janvāris
1 Matemātika 306-D.Freimane
2 Sports J.Olengovičs
3 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
No 22.janvāra līdz 26.janvārim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 22.janvāris
1 Matemātika 306-D.Freimane
2 EIKT pamatprocesi un darbu veidi 419-I.Udrovska
3 Krievu valoda 315-J.Bražena
4 Informātika 414-N.Bumbiere
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 23.janvāris
1 Patstāvīgie darbi sabiedrības un cilvēka drošība P.Sukaruka
2 Informātika 414-N.Bumbiere
3 Angļu valoda 310-A.Ronis
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
5 Audzinātāja stunda v.k.208-S.Laiviņa
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 24.janvāris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
2 Sports J.Olengovičs
3 EIKT pamatprocesi un darbu veidi 419-I.Udrovska
4 Matemātika 306-D.Freimane
5 Fizika-T 209-I.Pavelko
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 25.janvāris
1 Sabiedrības un cilvēka drošība 136-P.Sukaruka
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Informātika 414-N.Bumbiere
4 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 26.janvāris
1 Sabiedrības un cilvēka drošība 136-P.Sukaruka
2 Sports J.Olengovičs
3 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns