PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • L18  • M18  • Ndv18-1  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
14.janvāris
Otrdiena
15.janvāris
Trešdiena
16.janvāris
Ceturtdiena
17.janvāris
Piektdiena
18.janvāris

Pirmdiena
21.janvāris
Otrdiena
22.janvāris
Trešdiena
23.janvāris
Ceturtdiena
24.janvāris
Piektdiena
25.janvāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • ADt19-1
Grupa - D17
No 14.janvāra līdz 18.janvārim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 14.janvāris
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža-1 416-J.Brakšs
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Angļu valoda 310-A.Ronis
4 Matemātika 306-D.Freimane
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 15.janvāris
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža-1 416-J.Brakšs
2 Datortehnikas komplektēšana un montāža-1 416-J.Brakšs
3 Fizika-T 209-I.Pavelko
4 Angļu valoda 310-A.Ronis
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 16.janvāris
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža-1 416-J.Brakšs
2 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
3 Sports J.Olengovičs
4 Matemātika 306-D.Freimane
5 Audzinātāja stunda 413-I.Simkeviča
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 17.janvāris
1 Matemātika 306-D.Freimane
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
4 Datortehnikas komplektēšana un montāža-1 416-J.Brakšs
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 18.janvāris
1 Sports J.Olengovičš
2 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
3 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
No 21.janvāra līdz 25.janvārim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 21.janvāris
1 Matemātika 306-D.Freimane
2 Angļu valoda 310-A.Ronis
3 Sports J.Olengovičš
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 22.janvāris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda A.Ronis
2 Sports J.Olengovičš
3 Angļu valoda 310-A.Ronis
4 Fizika-1 211-I.Pavelko
5 Audzinātāja stunda 413-I.Simkeviča
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 23.janvāris
1 Patstāvīgie darbi datortehnikas komplektēšana un montāža J.Brakšs
2 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
3 Matemātika 306-D.Freimane
4 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 24.janvāris
1 Matemātika 306-D.Freimane
2 Fizika-1 211-I.Pavelko
3 Datortehnikas komplektēšana un montāža-1 416-J.Brakšs
4 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 25.janvāris
1 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
2 Datortehnikas komplektēšana un montāža-1 416-J.Brakšs
3 Latvijas un pasaules vēsture
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns