PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • MAv18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
9.septembris
Otrdiena
10.septembris
Trešdiena
11.septembris
Ceturtdiena
12.septembris
Piektdiena
13.septembris

Pirmdiena
16.septembris
Otrdiena
17.septembris
Trešdiena
18.septembris
Ceturtdiena
19.septembris
Piektdiena
20.septembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAt19-8 • MDt19-1 • MDt19-8 • MRnef19-11 • MRnef19-9
Grupa - DA18
No 9.septembra līdz 13.septembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 9.septembris
1 Matemātika C.304-D.Brakša
2 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
3 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
4 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 10.septembris
1 Ekonomika C.206-M.Dambītis
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Zīmēšana C.210-E.Rasa
4 Audzinātāja stunda C.105-D.Tarasova
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 11.septembris
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
3 Matemātika C.304-D.Brakša
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stālmane
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 12.septembris
1 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
2 Sports K.Puriņa
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Krievu valoda C.306-D.Tarasova
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 13.septembris
1 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
2 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
3 Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-L.Šķēle
No 16.septembra līdz 20.septembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 16.septembris
1 Matemātika C.304-D.Brakša
2 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
3 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
4 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 17.septembris
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
4 Ekonomika C.206-M.Dambītis
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 18.septembris
1 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
2 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
3 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
Krievu valoda C.105-D.Tarasova
4 Matemātika C.304-D.Brakša
5 Audzinātāja stunda C.105-D.Tarasova
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 19.septembris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stālmane
2 Sports K.Puriņa
3 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
4 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 20.septembris
1 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
2 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
3 Praktiskās mācības darbs materiālā C.darbnīcas-I.Brokane
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns