PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • MAv18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
7.oktobris
Otrdiena
8.oktobris
Trešdiena
9.oktobris
Ceturtdiena
10.oktobris
Piektdiena
11.oktobris

Pirmdiena
14.oktobris
Otrdiena
15.oktobris
Trešdiena
16.oktobris
Ceturtdiena
17.oktobris
Piektdiena
18.oktobris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11 • MRnef19-9
Grupa - DM18
No 7.oktobra līdz 11.oktobrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 7.oktobris
1 Kompozīcija C.207-E.Bušmane
2 Matemātika C.304-D.Brakša
3 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
4 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 8.oktobris
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
4 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
5 Ekonomika C.206-M.Dambītis
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 9.oktobris
1 Matemātika C.304-D.Brakša
2 Zīmēšana C.210-E.Rasa
3 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
4 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 10.oktobris
1 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
2 Sports K.Puriņa
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-L.Šķēle
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 11.oktobris
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-L.Šķēle
3 Patstāvīgie darbi krievu valoda D.Tarasova
No 14.oktobra līdz 18.oktobrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 14.oktobris
1 Kompozīcija C.207-E.Bušmane
2 Matemātika C.304-D.Brakša
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 15.oktobris
1 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-L.Šķēle
4 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
5 Audzinātāja stunda C.105-D.Tarasova
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 16.oktobris
1 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
2 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
3 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
4 Matemātika C.304-D.Brakša
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 17.oktobris
1 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Sports K.Puriņa
4 Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-L.Šķēle
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 18.oktobris
1 Sports K.Puriņa
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Patstāvīgie darbi krievu valoda D.Tarasova
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns