PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
11.novembris
Otrdiena
12.novembris
Trešdiena
13.novembris
Ceturtdiena
14.novembris
Piektdiena
15.novembris

Pirmdiena
18.novembris
Otrdiena
19.novembris
Trešdiena
20.novembris
Ceturtdiena
21.novembris
Piektdiena
22.novembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - DM18
No 11.novembra līdz 15.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 11.novembris
1 Rasēšana C.209-D.Turciņa
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Matemātika C.305-D.Brakša
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 12.novembris
1 Ekonomika C.206-M.Dambītis
Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Zīmēšana C.210-E.Rasa
3 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
4 Ekonomika C.206-M.Dambītis
5 Audzinātāja stunda C.105-D.Tarasova
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 13.novembris
1 Datorgrafika C.410-N.Knaģe
2 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
3 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
4 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 14.novembris
1 Sports K.Puriņa
2 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
3 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
4 Patstāvīgie darbi matemātika D.Brakša
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 15.novembris
1 Sports K.Puriņa
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Patstāvīgie darbi krievu valoda D.Tarasova
No 18.novembra līdz 22.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 18.novembris
1 Brīvdiena
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 19.novembris
1 Rasēšana C.209-D.Turciņa
2 Datorgrafika C.410-N.Knaģe
3 Datorgrafika C.410-N.Knaģe
4 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības kokapstrāde M.Jurciņš
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 20.novembris
1 Praktiskās mācības telpiskā maketēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
2 Praktiskās mācības telpiskā maketēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
3 Praktiskās mācības telpiskā maketēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
4 Praktiskās mācības telpiskā maketēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 21.novembris [šodien]
1 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
4 Sports K.Puriņa
5 Audzinātāja stunda C.105-D.Tarasova
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 22.novembris
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Sports K.Puriņa
3 Patstāvīgie darbi krievu valoda D.Tarasova
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns