PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
13.janvāris
Otrdiena
14.janvāris
Trešdiena
15.janvāris
Ceturtdiena
16.janvāris
Piektdiena
17.janvāris

Pirmdiena
20.janvāris
Otrdiena
21.janvāris
Trešdiena
22.janvāris
Ceturtdiena
23.janvāris
Piektdiena
24.janvāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas DAnef19-9 • DPnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - DM18
No 13.janvāra līdz 17.janvārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 13.janvāris
1 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
2 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
3 Matemātika C.304-D.Brakša
4 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 14.janvāris
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Gleznošana C.210-E.Rasa
3 Gleznošana C.210-E.Rasa
4 Ekonomika C.206-M.Dambītis
5 Audzinātāja stunda C.105-D.Tarasova
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 15.janvāris
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Matemātika C.304-D.Brakša
3 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
Rasēšana C.209-D.Turciņa
4 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
Patstāvīgie darbi praktiskās mācības telpiskā maketēšana un modelēšana E.Bušmane
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 16.janvāris
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture I.Eglīte
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.206-J.Urtāns
Patstāvīgie darbi matemātika D.Brakša
4 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 17.janvāris
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Literatūra C.305-G.Jēgere
3 Patstāvīgie darbi matemātika D.Brakša
No 20.janvāra līdz 24.janvārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 20.janvāris
1 Rasēšana C.209-D.Turciņa
2 Kompozīcija C.207-E.Bušmane
3 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
4 Matemātika C.304-D.Brakša
5 Audzinātāja stunda C.105-D.Tarasova
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 21.janvāris [šodien]
1 Ekonomika C.206-M.Dambītis
2 Gleznošana C.210-E.Rasa
3 Gleznošana C.210-E.Rasa
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 22.janvāris
1 Kompozīcija C.207-E.Bušmane
2 Kompozīcija C.207-E.Bušmane
3 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
4 Konstruēšana un modelēšana C.207-E.Bušmane
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 23.janvāris
1 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
2 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.105-J.Urtāns
3 Literatūra C.305-G.Jēgere
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 24.janvāris
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
3 Patstāvīgie darbi matemātika D.Brakša
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns