PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MAa20 • MAb20 • MAv20 • TP20 • UK20 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
14.septembris
Otrdiena
15.septembris
Trešdiena
16.septembris
Ceturtdiena
17.septembris
Piektdiena
18.septembris

Pirmdiena
21.septembris
Otrdiena
22.septembris
Trešdiena
23.septembris
Ceturtdiena
24.septembris
Piektdiena
25.septembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAn20-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - DM18
No 14.septembra līdz 18.septembrim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 14.septembris
1 Sports K.Puriņa
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Matemātika C.205-D.Brakša
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 15.septembris
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Audzinātāja stunda C.201-D.Tarasova
3 Dizaina un stilu vēsture C.209-D.Turciņa
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 16.septembris
1 Angļu valoda C.201-T.Stālmane
2 Ekonomika C.206-L.Ozolante
3 Ekonomika C.206-L.Ozolante
4 Matemātika C.205-D.Brakša
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 17.septembris
1 Arhitektūras un interjera pamati C.210-I.Briede
2 Ekonomika C.210-L.Ozolante
3 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 18.septembris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stālmane
2 Matemātika Attālināti-D.Brakša
3 Angļu valoda Attālināti-T.Stālmane
No 21.septembra līdz 25.septembrim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 21.septembris
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Dizaina un stilu vēsture C.209-D.Turciņa
3 Matemātika C.205-D.Brakša
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 22.septembris
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Sports K.Puriņa
3 Mēbeļu izgatavošanas tehnoloģija C.darbnīcas116-K.Vītols
Dizaina un stilu vēsture C.209-D.Turciņa
4 Mēbeļu izgatavošanas tehnoloģija C.darbnīcas116-K.Vītols
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 23.septembris
1 Matemātika C.205-D.Brakša
2 Dizaina un stilu vēsture C.209-D.Turciņa
3 Mēbeļu izgatavošanas tehnoloģija C.darbnīcas116-K.Vītols
4 Ekonomika C.206-L.Ozolante
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 24.septembris
1 Arhitektūras un interjera pamati C.210-I.Briede
2 Ekonomika C.205-L.Ozolante
3 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 25.septembris
1 Matemātika Attālināti-D.Brakša
2 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stālmane
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns