PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MAa20 • MAb20 • MAv20 • TP20 • UK20 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
14.septembris
Otrdiena
15.septembris
Trešdiena
16.septembris
Ceturtdiena
17.septembris
Piektdiena
18.septembris

Pirmdiena
21.septembris
Otrdiena
22.septembris
Trešdiena
23.septembris
Ceturtdiena
24.septembris
Piektdiena
25.septembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAn20-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - DP20
No 14.septembra līdz 18.septembrim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 14.septembris
1 Gleznošana 1 C.210-K.Rozenberga
2 Dabaszinības C.207-I.Eglīte
3 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas C.203-N.Bumbiere
4 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas C.203-N.Bumbiere
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 15.septembris
1 Latviešu valoda un literatūra C.205-D.Gabriša
2 Latviešu valoda un literatūra C.205-D.Gabriša
3 Izlīdzinošais kurss (angļu valoda) C.206-T.Stjopkina
4 Zīmēšana 1 C.209-D.Turciņa
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 16.septembris
1 Matemātika C.401-M.Vītola
2 Kompozīcija C.210-E.Rasa
3 Zīmēšana 1 C.209-D.Turciņa
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 17.septembris
1 Kultūras pamati C.210-Ī.Rass
2 Audzināšana C.201-D.Tarasova
3 Zīmēšana 1 C.209-D.Turciņa
4 Sabiedrības un cilvēka drošība C.201-J.Urtāns
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 18.septembris
1 Zīmēšana 1 C.209-D.Turciņa
2 Sports L.Banka
3 Dabaszinības C.206-I.Eglīte
No 21.septembra līdz 25.septembrim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 21.septembris
1 Gleznošana 1 C.210-K.Rozenberga
2 Matemātika C.401-M.Vītola
3 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas C.203-N.Bumbiere
4 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas C.203-N.Bumbiere
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 22.septembris
1 Dabaszinības C.209-I.Eglīte
2 Latviešu valoda un literatūra C.205-D.Gabriša
3 Izlīdzinošais kurss (angļu valoda) C.201-T.Stjopkina
4 Gleznošana 1 C.210-K.Rozenberga
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 23.septembris
1 Gleznošana 1 C.210-K.Rozenberga
2 Kompozīcija C.210-E.Rasa
3 Zīmēšana 1 C.209-D.Turciņa
4 Zīmēšana 1 C.209-D.Turciņa
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 24.septembris
1 Sports L.Banka
2 Sports L.Banka
3 Audzināšana D.Tarasova
4 Audzināšana D.Tarasova
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 25.septembris
1 Sports L.Banka
2 Zīmēšana 1 C.209-D.Turciņa
3 Dabaszinības C.206-I.Eglīte
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns