PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • AEv16  • Av16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
11.septembris
Otrdiena
12.septembris
Trešdiena
13.septembris
Ceturtdiena
14.septembris
Piektdiena
15.septembris

Pirmdiena
18.septembris
Otrdiena
19.septembris
Trešdiena
20.septembris
Ceturtdiena
21.septembris
Piektdiena
22.septembris

Grupa - Da16
No 11.septembra līdz 15.septembrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 11.septembris
1 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
2 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
4 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 12.septembris
1 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
2 Programmēšanas pamati-T 413-I.Simkeviča
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
4 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 13.septembris
1 Programmēšanas pamati-1/Angļu valoda-2 413-I.Simkeviča/307-S.Ganiņa
2 Programmēšanas pamati-2/Angļu valoda-1 413-I.Simkeviča/307-S.Ganiņa
3 Literatūra 217-M.Lībiete
4 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 14.septembris
1 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
4 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
5 Audzinātāja stunda v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 15.septembris
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
2 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
3 Patstāvīgie darbi latviešu valoda M.Lībiete
No 18.septembra līdz 22.septembrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 18.septembris
1 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
4 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 19.septembris
1 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
2 Programmēšanas pamati-T 413-I.Simkeviča
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
4 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 20.septembris
1 Sports E.Dzudzilo
2 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
3 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
4 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 21.septembris
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
4 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
5 Datoru uzbūve-T/Audzinātāja stunda 412-J.Brakšs/v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 22.septembris
1 Programmēšanas pamati-T 413-I.Simkeviča
2 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
3 Matemātika 306-D.Freimane
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns