PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • AEv16  • Av16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
9.oktobris
Otrdiena
10.oktobris
Trešdiena
11.oktobris
Ceturtdiena
12.oktobris
Piektdiena
13.oktobris

Pirmdiena
16.oktobris
Otrdiena
17.oktobris
Trešdiena
18.oktobris
Ceturtdiena
19.oktobris
Piektdiena
20.oktobris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6
Grupa - Da16
No 9.oktobra līdz 13.oktobrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 9.oktobris
1 Datoru uzbūve-1/Programmēšanas pamati-2 416-J.Brakšs/413-I.Simkeviča
2 Datoru uzbūve-1/Programmēšanas pamati-2 416-J.Brakšs/413-I.Simkeviča
3 Datoru uzbūve-2/Programmēšanas pamati-1 416-J.Brakšs/413-I.Simkeviča
4 Datoru uzbūve-2/Programmēšanas pamati-1 416-J.Brakšs/413-I.Simkeviča
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 10.oktobris
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
4 Sports E.Dzudzilo
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 11.oktobris
1 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
2 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
3 Sports E.Dzudzilo
4 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
5 Audzinātāja stunda v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 12.oktobris
1 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
2 Datoru uzbūve-T 416-J.Brakšs
3 Programmēšanas pamati-T 413-I.Simkeviča
4 Matemātika 306-D.Freimane
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 13.oktobris
1 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Sports E.Dzudzilo
No 16.oktobra līdz 20.oktobrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 16.oktobris
1 Datoru uzbūve-1/Programmēšanas pamati-2 416-J.Brakšs/413-I.Simkeviča
2 Datoru uzbūve-1/Programmēšanas pamati-2 416-J.Brakšs/413-I.Simkeviča
3 Datoru uzbūve-1/Programmēšanas pamati-2 416-J.Brakšs/413-I.Simkeviča
4 Fizika-T 209-I.Pavelko
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 17.oktobris
1 Datoru uzbūve-2/Programmēšanas pamati-1 416-J.Brakšs/413-I.Simkeviča
2 Datoru uzbūve-2/Programmēšanas pamati-1 416-J.Brakšs/413-I.Simkeviča
3 Datoru uzbūve-2/Programmēšanas pamati-1 416-J.Brakšs/413-I.Simkeviča
4 Datoru uzbūve-T 410-J.Brakšs
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 18.oktobris
1 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
2 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
3 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
4 Sports E.Dzudzilo
5 Audzinātāja stunda v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 19.oktobris
1 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
4 Datoru uzbūve-T 412-J.Brakšs
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 20.oktobris
1 Matemātika 306-D.Freimane
2 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
3 Fizika-T 209-I.Pavelko
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns