PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
11.jūnijs
Otrdiena
12.jūnijs
Trešdiena
13.jūnijs
Ceturtdiena
14.jūnijs
Piektdiena
15.jūnijs

Pirmdiena
18.jūnijs
Otrdiena
19.jūnijs
Trešdiena
20.jūnijs
Ceturtdiena
21.jūnijs
Piektdiena
22.jūnijs

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • EKnef18-11
Grupa - Da16
No 11.jūnija līdz 15.jūnijam 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 11.jūnijs
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
2 Operētājsistēmas-1/Angļu valoda-2 416-J.Brakšs/307-S.Ganiņa
3 Operētājsistēmas-2/Angļu valoda-1 416-J.Brakšs/307-S.Ganiņa
4 Matemātika 306-D.Freimane
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 12.jūnijs
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
2 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
3 Operētājsistēmas-1/Angļu valoda-2 416-J.Brakšs/307-S.Ganiņa
4 Operētājsistēmas-2/Angļu valoda-1 416-J.Brakšs/307-S.Ganiņa
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 13.jūnijs
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
2 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
3 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
4 Matemātika 306-D.Freimane
5 Audzinātāja stunda v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 14.jūnijs
1 Operētājsistēmas-T 416-J.Brakšs
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Angļu valoda-1/Angļu valoda-2 307-S.Ganiņa/307-S.Ganiņa
4 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 15.jūnijs
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda M.Lībiete
2 Patstāvīgie darbi angļu valoda M.Lībiete
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda M.Lībiete
No 18.jūnija līdz 22.jūnijam 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 18.jūnijs
1 Operētājsistēmas-1/Angļu valoda-2 416-J.Brakšs/307-S.Ganiņa
2 Operētājsistēmas-1/Angļu valoda-2 416-J.Brakšs/307-S.Ganiņa
3 Operētājsistēmas-2/Angļu valoda-1 416-J.Brakšs/307-S.Ganiņa
4 Operētājsistēmas-2/Angļu valoda-1 416-J.Brakšs/307-S.Ganiņa
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 19.jūnijs
1 Matemātika 306-D.Freimane
2 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
3 Matemātika 306-D.Freimane
4 Operētājsistēmas-1/Operētājsistēmas-2 416-J.Brakšs/416-J.Brakšs
5 Konsultācijas eksāmenam operētājsistēmas 416-J.Brakšs
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 20.jūnijs
1 Patstāvīgie darbi eksāmenam
2 Angļu valoda-1 307-S.Ganiņa
3 Matemātika 306-D.Freimane
4 Angļu valoda-2 307-S.Ganiņa
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 21.jūnijs
1 Patstāvīgie darbi eksāmenam
2 Patstāvīgie darbi eksāmenam
3 Matemātika 306-D.Freimane
4 Angļu valoda-1/Angļu valoda-2 307-S.Ganiņa/307-S.Ganiņa
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 22.jūnijs
1 Eksāmens operētājsistēmas 416-J.Brakšs
2 Eksāmens operētājsistēmas 416-J.Brakšs
3 Eksāmens operētājsistēmas 416-J.Brakšs
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns