PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • AEv16  • Av16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
9.oktobris
Otrdiena
10.oktobris
Trešdiena
11.oktobris
Ceturtdiena
12.oktobris
Piektdiena
13.oktobris

Pirmdiena
16.oktobris
Otrdiena
17.oktobris
Trešdiena
18.oktobris
Ceturtdiena
19.oktobris
Piektdiena
20.oktobris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6
Grupa - Db16
No 9.oktobra līdz 13.oktobrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 9.oktobris
1 Datoru uzbūve-T 421-M.Rakeckis
2 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
4 Datoru uzbūve-T 421-M.Rakeckis
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 10.oktobris
1 Programmēšanas pamati-T 413-I.Simkeviča
2 Datoru uzbūve-T 421-M.Rakeckis
3 Datoru uzbūve-T 421-M.Rakeckis
4 Matemātika 306-D.Freimane
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 11.oktobris
1 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
4 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 12.oktobris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
2 Programmēšanas pamati-T 413-I.Simkeviča
3 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
4 Programmēšanas pamati-1 413-I.Simkeviča
5 Audzinātāja stunda 309-L.Banka
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 13.oktobris
1 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
2 Fizika-T 131-A.Dedumets
3 Sports L.Banka
No 16.oktobra līdz 20.oktobrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 16.oktobris
1 Datoru uzbūve-T 421-M.Rakeckis
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
4 Datoru uzbūve-T 421-M.Rakeckis
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 17.oktobris
1 Datoru uzbūve-T 421-M.Rakeckis
2 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
3 Datoru uzbūve-T 421-M.Rakeckis
4 Sports L.Banka
5 Audzinātāja stunda L.Banka
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 18.oktobris
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
4 Operētājsistēmas-T 416-J.Brakšs
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 19.oktobris
1 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
2 Operētājsistēmas-T 416-J.Brakšs
3 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
4 Matemātika 306-D.Freimane
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 20.oktobris
1 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
2 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
3 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns