PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
12.februāris
Otrdiena
13.februāris
Trešdiena
14.februāris
Ceturtdiena
15.februāris
Piektdiena
16.februāris

Pirmdiena
19.februāris
Otrdiena
20.februāris
Trešdiena
21.februāris
Ceturtdiena
22.februāris
Piektdiena
23.februāris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6
Grupa - Db16
No 12.februāra līdz 16.februārim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 12.februāris
1 Programmēšanas pamati-1 413-I.Simkeviča
2 Programmēšanas pamati-1 413-I.Simkeviča
3 Operētājsistēmas-1 416-J.Brakšs
4 Operētājsistēmas-1 416-J.Brakšs
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 13.februāris
1 Programmēšanas pamati-1 413-I.Simkeviča
2 Programmēšanas pamati-1 413-I.Simkeviča
3 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
4 Sports L.Banka
5 Audzinātāja stunda L.Banka
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 14.februāris
1 Patstāvīgie darbi literatūra M.Lībiete
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Programmēšanas pamati-T 413-I.Simkeviča
4 Operētājsistēmas-T 416-J.Brakšs
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 15.februāris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
2 Operētājsistēmas-1 416-J.Brakšs
3 Operētājsistēmas-1 416-J.Brakšs
4 Operētājsistēmas-1 416-J.Brakšs
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 16.februāris
1 Programmēšanas pamati-T 413-I.Simkeviča
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Programmēšanas pamati-T 413-I.Simkeviča
No 19.februāra līdz 23.februārim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 19.februāris
1 Programmēšanas pamati-1 413-I.Simkeviča
2 Programmēšanas pamati-1 413-I.Simkeviča
3 Ekonomika-T v.k.211-M.Bambe
4 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 20.februāris
1 Programmēšanas pamati-1 413-I.Simkeviča
2 Programmēšanas pamati-1 413-I.Simkeviča
3 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
4 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 21.februāris
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Programmēšanas pamati-T 413-I.Simkeviča
4 Patstāvīgie darbi literatūra M.Lībiete
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 22.februāris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Programmēšanas pamati-1 413-I.Simkeviča
4 Programmēšanas pamati-1 413-I.Simkeviča
5 Audzinātāja stunda 310-L.Banka
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 23.februāris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
2 Patstāvīgie darbi matemātika D.Freimane
3 Patstāvīgie darbi literatūra M.Lībiete
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns