PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
12.februāris
Otrdiena
13.februāris
Trešdiena
14.februāris
Ceturtdiena
15.februāris
Piektdiena
16.februāris

Pirmdiena
19.februāris
Otrdiena
20.februāris
Trešdiena
21.februāris
Ceturtdiena
22.februāris
Piektdiena
23.februāris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6
Grupa - E16
No 12.februāra līdz 16.februārim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 12.februāris
1 Patstāvīgie darbi matemātika D.Brakša
2 Ķīmija-T 126-I.Eglīte
3 Viesu apkalpošanas organizācija-T v.k.105-I.Mālniece
4 Matemātika 318-D.Brakša
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 13.februāris
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Matemātika 318-D.Brakša
4 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 14.februāris
1 Literatūra 215-L.Sudraba
2 Ķīmija-T 126-I.Eglīte
3 Fizika-T 209-I.Pavelko
4 Konditorejas izstrādājumu gatavošanas tehnoloģija-T v.k.105-I.Mālniece
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 15.februāris
1 Ķīmija-T 126-I.Eglīte
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Ekonomika v.k.219-S.Laiviņa
4 Tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādāšana-T v.k.307-D.Stīpniece
5 Audzinātāja stunda v.k.105-I.Mālniece
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 16.februāris
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Ēdienu un konditorejas izstrādājumu noformēšana v.k.105-I.Mālniece
No 19.februāra līdz 23.februārim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 19.februāris
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādāšana-T v.k.307-D.Stīpniece
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Fizika-T 209-I.Pavelko
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 20.februāris
1 Tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādāšana-T v.k.307-D.Stīpniece
2 Fizika-T 209-I.Pavelko
3 Matemātika 318-D.Brakša
4 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 21.februāris
1 Sports L.Banka
2 Ķīmija-T 126-I.Eglīte
3 Fizika-T 209-I.Pavelko
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 22.februāris
1 Ēdienu un konditorejas izstrādājumu noformēšana v.k.105-I.Mālniece
2 Ēdienu un konditorejas izstrādājumu noformēšana v.k.105-I.Mālniece
3 Sports L.Banka
4 Ķīmija-T 126-I.Eglīte
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 23.februāris
1 Patstāvīgie darbi matemātika D.Brakša
2 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
3 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns