PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • L18  • M18  • Ndv18-1  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
21.janvāris
Otrdiena
22.janvāris
Trešdiena
23.janvāris
Ceturtdiena
24.janvāris
Piektdiena
25.janvāris

Pirmdiena
28.janvāris
Otrdiena
29.janvāris
Trešdiena
30.janvāris
Ceturtdiena
31.janvāris
Piektdiena
1.februāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas ADt19-1
Grupa - E16
No 21.janvāra līdz 25.janvārim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 21.janvāris
1 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
2 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
3 Uzņēmējdarbība ēdināšanas nozarē 421-L.Ozolante
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 22.janvāris
1 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Literatūra 215-L.Sudraba
4 Profesionālā angļu valoda 310-A.Ronis
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 23.janvāris
1 Sports L.Banka
2 Uzņēmējdarbība ēdināšanas nozarē 421-L.Ozolante
3 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 24.janvāris
1 Ēdināšanas uzņēmumu darba organizācija v.k.105-I.Mālniece
2 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
3 Viesu apkalpošanas organizācija-1 v.k.105-I.Mālniece
4 Viesu apkalpošanas organizācija-1 v.k.105-I.Mālniece
5 Audzinātāja stunda v.k.105-I.Mālniece
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 25.janvāris
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
3 Sports L.Banka
No 28.janvāra līdz 1.februārim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 28.janvāris
1 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
2 Profesionālā angļu valoda 310-A.Ronis
3 Matemātika 318-D.Brakša
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 29.janvāris
1 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
4 Profesionālā angļu valoda 310-A.Ronis
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 30.janvāris
1 Sports L.Banka
2 Uzņēmējdarbība ēdināšanas nozarē 421-L.Ozolante
3 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
4 Matemātika 318-D.Brakša
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 31.janvāris
1 Patstāvīgie darbi konditorejas izstrādājumu gatavošana I.Mālniece
2 Uzņēmējdarbība ēdināšanas nozarē 410-L.Ozolante
3 Ēdināšanas uzņēmumu darba organizācija v.k.105-I.Mālniece
4 Ēdināšanas uzņēmumu darba organizācija v.k.105-I.Mālniece
5 Audzinātāja stunda v.k.105-I.Mālniece
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 1.februāris
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
3 Patstāvīgie darbi matemātika D.Brakša
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns