PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
12.februāris
Otrdiena
13.februāris
Trešdiena
14.februāris
Ceturtdiena
15.februāris
Piektdiena
16.februāris

Pirmdiena
19.februāris
Otrdiena
20.februāris
Trešdiena
21.februāris
Ceturtdiena
22.februāris
Piektdiena
23.februāris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6
Grupa - E17
No 12.februāra līdz 16.februārim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 12.februāris
1 Ēdienu gatavošana pr.-1 v.k.109-D.Zelča-Ločmele
2 Ēdienu gatavošana pr.-1 v.k.109-D.Zelča-Ločmele
3 Ēdienu gatavošana pr.-1 v.k.109-D.Zelča-Ločmele
4 Ēdienu gatavošana pr.-1 v.k.109-D.Zelča-Ločmele
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 13.februāris
1 Sabiedrības un cilvēka drošība-T 136-P.Sukaruka
2 Sports L.Banka
3 Angļu valoda 310-A.Ronis
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 14.februāris
1 Fizika-T 209-I.Pavelko
2 Ēdināšanas uzņēmumu aprīkojums-T v.k.105-I.Mālniece
3 Viesmīlības pamati-T v.k.105-I.Mālniece
4 Ēdienu gatavošanas tehnoloģija-T v.k.307-D.Stīpniece
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 15.februāris
1 Uztura higiēna, sanitārija-1 v.k.307-D.Stīpniece
2 Uztura higiēna, sanitārija-1 v.k.307-D.Stīpniece
3 Matemātika 306-D.Freimane
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
5 Audzinātāja stunda v.k.307-D.Stīpniece
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 16.februāris
1 Viesmīlības pamati-1 v.k.105-I.Mālniece
2 Viesmīlības pamati-1 v.k.105-I.Mālniece
3 Fizika-T 209-I.Pavelko
No 19.februāra līdz 23.februārim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 19.februāris
1 Ēdienu gatavošana pr.-2 v.k.109-D.Zelča-Ločmele
2 Ēdienu gatavošana pr.-2 v.k.109-D.Zelča-Ločmele
3 Ēdienu gatavošana pr.-2 v.k.109-D.Zelča-Ločmele
4 Ēdienu gatavošana pr.-2 v.k.109-D.Zelča-Ločmele
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 20.februāris
1 Krievu valoda 315-J.Bražena
2 Uztura higiēna, sanitārija-T v.k.307-D.Stīpniece
3 Angļu valoda 310-A.Ronis
4 Sabiedrības un cilvēka drošība-T 136-P.Sukaruka
5 Audzinātāja stunda v.k.307-D.Stīpniece
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 21.februāris
1 Pārtikas prečzinība-1 v.k.105-I.Mālniece
2 Pārtikas prečzinība-1 v.k.105-I.Mālniece
3 Krievu valoda 315-J.Bražena
4 Angļu valoda 310-A.Ronis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 22.februāris
1 Matemātika 306-D.Freimane
2 Krievu valoda 315-J.Bražena
3 Informātika 410-Z.Dubova
4 Informātika 410-Z.Dubova
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 23.februāris
1 Fizika-T 209-I.Pavelko
2 Viesmīlības pamati-1 v.k.105-I.Mālniece
3 Viesmīlības pamati-1 v.k.105-I.Mālniece
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns