PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • L18  • M18  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
13.maijs
Otrdiena
14.maijs
Trešdiena
15.maijs
Ceturtdiena
16.maijs
Piektdiena
17.maijs

Pirmdiena
20.maijs
Otrdiena
21.maijs
Trešdiena
22.maijs
Ceturtdiena
23.maijs
Piektdiena
24.maijs

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • ADt19-1
Grupa - E17
No 13.maija līdz 17.maijam 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 13.maijs
1 Viesu apkalpošanas organizācija-1 v.k.105-I.Mālniece
2 Viesu apkalpošanas organizācija-1 v.k.105-I.Mālniece
3 Ēdienu un konditorejas izstrādājumu noformēšana-1 v.k.105-I.Mālniece
4 Ēdienu un konditorejas izstrādājumu noformēšana-1 v.k.105-I.Mālniece
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 14.maijs
1 Ēdienu un konditorejas izstrādājumu noformēšana-1 v.k.105-I.Mālniece
2 Ēdienu un konditorejas izstrādājumu noformēšana-1 v.k.105-I.Mālniece
3 Fizika-T 209-I.Pavelko
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 15.maijs
1 Fizika-T 209-I.Pavelko
2 Literatūra 217-D.Gabriša
3 Matemātika 306-D.Freimane
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 16.maijs
1 Datorizētās programmas ēdināšanā 410-I.Mālniece
Fizika-T 209-I.Pavelko
2 Datorizētās programmas ēdināšanā 410-I.Mālniece
Sports L.Banka
3 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
4 Fizika-T 209-I.Pavelko
5 Audzinātāja stunda D.Stīpniece
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 17.maijs
1 Literatūra 217-D.Gabriša
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Sports L.Banka
No 20.maija līdz 24.maijam 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 20.maijs
1 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
2 Matemātika 306-D.Freimane
3 Angļu valoda 310-A.Ronis
4 Fizika-T 209-I.Pavelko
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 21.maijs
1 Sports L.Banka
2 Angļu valoda 310-A.Ronis
3 Sports L.Banka
4 Angļu valoda 310-A.Ronis
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 22.maijs [šodien]
1 Literatūra 217-D.Gabriša
2 Datorizētās programmas ēdināšanā 410-I.Mālniece
3 Datorizētās programmas ēdināšanā 410-I.Mālniece
4 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
5 Audzinātāja stunda v.k.307-D.Stīpniece
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 23.maijs
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
Konsultācijas eksāmenam datorizētās programmas ēdināšanā v.k.105-I.Mālniece
2 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
Konsultācijas eksāmenam datorizētās programmas ēdināšanā v.k.105-I.Mālniece
3 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
Konsultācijas eksāmenam tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādāšana v.k.307-D.Stīpniece
4 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture A.Kalnietis
Konsultācijas eksāmenam tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādāšana v.k.307-D.Stīpniece
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 24.maijs
1 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
2 Patstāvīgie darbi literatūra D.Gabriša
3 Patstāvīgie latviešu valoda D.Gabriša
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns