PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • MAv18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
7.oktobris
Otrdiena
8.oktobris
Trešdiena
9.oktobris
Ceturtdiena
10.oktobris
Piektdiena
11.oktobris

Pirmdiena
14.oktobris
Otrdiena
15.oktobris
Trešdiena
16.oktobris
Ceturtdiena
17.oktobris
Piektdiena
18.oktobris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - EE19
No 7.oktobra līdz 11.oktobrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 7.oktobris
1 Ķīmija C.206-I.Eglīte
2 Tehniskā grafika C.209-D.Turciņa
3 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
4 Elektroenerģētikas pamatprocesi un elektrotehnisko darbu veidi C.110-A.Tūtere
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 8.oktobris
1 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-L.Šķēle
4 Elektroenerģētikas pamatprocesi un elektrotehnisko darbu veidi C.110-A.Tūtere
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 9.oktobris
1 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
2 Elektroietaišu montāžas atslēdznieku darbi C.103-A.Lapsa
3 Elektroietaišu montāžas atslēdznieku darbi C.103-A.Lapsa
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 10.oktobris
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-L.Šķēle
3 Tehniskā grafika C.209-D.Turciņa
4 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
5 Audzinātāja stunda C.zāle-K.Puriņa
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 11.oktobris
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Ķīmija C.401-I.Eglīte
3 Patstāvīgie darbi tehniskā grafika D.Turciņa
No 14.oktobra līdz 18.oktobrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 14.oktobris
1 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
2 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.205-J.Urtāns
3 Elektroenerģētikas pamatprocesi un elektrotehnisko darbu veidi C.110-A.Tūtere
4 Tehniskā grafika C.209-D.Turciņa
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 15.oktobris
1 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
4 Elektroenerģētikas pamatprocesi un elektrotehnisko darbu veidi C.110-A.Tūtere
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 16.oktobris
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Elektroietaišu montāžas atslēdznieku darbi C.103-A.Lapsa
3 Elektroietaišu montāžas atslēdznieku darbi C.103-A.Lapsa
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 17.oktobris
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Tehniskā grafika C.209-D.Turciņa
3 Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-L.Šķēle
4 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
5 Audzinātāja stunda C.zāle-K.Puriņa
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 18.oktobris
1 Ķīmija C.206-I.Eglīte
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Patstāvīgie darbi tehniskā grafika D.Turciņa
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns