PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
13.janvāris
Otrdiena
14.janvāris
Trešdiena
15.janvāris
Ceturtdiena
16.janvāris
Piektdiena
17.janvāris

Pirmdiena
20.janvāris
Otrdiena
21.janvāris
Trešdiena
22.janvāris
Ceturtdiena
23.janvāris
Piektdiena
24.janvāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas DAnef19-9 • DPnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - EE19
No 13.janvāra līdz 17.janvārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 13.janvāris
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Tehniskā grafika C.209-D.Turciņa
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 14.janvāris
1 Patstāvīgie darbi elektroietaišu montāžas atslēdznieku darbi A.Lapsa
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi C.110-A.Tūtere
5 Audzinātāja stunda C.zāle-K.Puriņa
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 15.janvāris
1 Sabiedrības un cilvēka drošība C.203-L.Šķēle
2 Informātika C.410-N.Bumbiere
3 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 16.janvāris
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Matemātika C.304-Z.Medne
4 Tehniskā grafika C.209-D.Turciņa
Krievu valoda C.105-D.Tarasova
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 17.janvāris
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Ķīmija C.206-I.Eglīte
3 Patstāvīgie darbi elektroenerģētikas pamatprocesi un elektrotehnisko darbu veidi pr. A.Spruģevics
No 20.janvāra līdz 24.janvārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 20.janvāris
1 Sabiedrības un cilvēka drošība C.301-L.Šķēle
2 Audzinātāja stunda K.Puriņa
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 21.janvāris [šodien]
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi C.110-A.Tūtere
4 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi C.110-A.Tūtere
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 22.janvāris
1 Sports K.Puriņa
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi C.110-A.Tūtere
4 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi C.110-A.Tūtere
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 23.janvāris
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Matemātika C.304-Z.Medne
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 24.janvāris
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Ķīmija C.306-I.Eglīte
3 Patstāvīgie darbi elektroenerģētikas pamatprocesi un elektrotehnisko darbu veidi pr. A.Spruģevics
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns