PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
11.novembris
Otrdiena
12.novembris
Trešdiena
13.novembris
Ceturtdiena
14.novembris
Piektdiena
15.novembris

Pirmdiena
18.novembris
Otrdiena
19.novembris
Trešdiena
20.novembris
Ceturtdiena
21.novembris
Piektdiena
22.novembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - ID18
No 11.novembra līdz 15.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 11.novembris
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
4 Fizika P.209-R.Lazdiņš
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 12.novembris
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
2 Audzinātāja stunda Z.Dubova
3 Audzinātāja stunda Z.Dubova
4 Audzinātāja stunda Z.Dubova
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 13.novembris
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
4 Fizika P.209-R.Lazdiņš
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 14.novembris
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
2 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Audzinātāja stunda P.v.k.zāle-Z.Dubova
5 Audzinātāja stunda P.zāle-Z.Dubova
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 15.novembris
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
No 18.novembra līdz 22.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 18.novembris
1 Brīvdiena
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 19.novembris
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 20.novembris
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Latvijas un pasaules vēsture P.319-S.Rakauskis
4 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
5
Audzinātāja stunda P.410-Z.Dubova
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 21.novembris [šodien]
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
2 Latvijas un pasaules vēsture P.319-S.Rakauskis
Matemātika P.306-D.Freimane
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Ekonomika P.v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 22.novembris
1 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
2 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns