PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
10.februāris
Otrdiena
11.februāris
Trešdiena
12.februāris
Ceturtdiena
13.februāris
Piektdiena
14.februāris

Pirmdiena
17.februāris
Otrdiena
18.februāris
Trešdiena
19.februāris
Ceturtdiena
20.februāris
Piektdiena
21.februāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas DAnef19-9 • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - ID18
No 10.februāra līdz 14.februārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 10.februāris
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Patstāvīgie darbi lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana S.Iesmiņš
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 11.februāris
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
4 Literatūra P.215-L.Sudraba
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 12.februāris
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Literatūra P.215-L.Sudraba
Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 13.februāris
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Matemātika P.306-D.Freimane
3 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
4 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
5 Audzinātāja stunda P.410-Z.Dubova
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 14.februāris
1 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
2 Literatūra P.215-L.Sudraba
3 Patstāvīgie darbi lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana S.Iesmiņš
No 17.februāra līdz 21.februārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 17.februāris
1 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
2 Fizika P.209-R.Lazdiņš
3 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
4 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 18.februāris
1 Literatūra P.215-L.Sudraba
2 Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
3 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
4 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 19.februāris
1 Fizika P.209-R.Lazdiņš
2 Literatūra P.215-L.Sudraba
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 20.februāris
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Literatūra P.215-L.Sudraba
Latvijas un pasaules vēsture P.319-A.Kalnietis
3 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
4 Datortehnikas komplektēšana un montāža P.416-J.Brakšs
5 Audzinātāja stunda P.410-Z.Dubova
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 21.februāris
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
3 Patstāvīgie darbi lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana S.Iesmiņš
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns