PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
11.novembris
Otrdiena
12.novembris
Trešdiena
13.novembris
Ceturtdiena
14.novembris
Piektdiena
15.novembris

Pirmdiena
18.novembris
Otrdiena
19.novembris
Trešdiena
20.novembris
Ceturtdiena
21.novembris
Piektdiena
22.novembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - ID19
No 11.novembra līdz 15.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 11.novembris
1 Informātika P.410-Z.Dubova
2 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
3 Krievu valoda P.315-J.Bražena
4 Matemātika P.306-D.Freimane
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 12.novembris
1 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
2 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
3 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
4 Sports E.Dzudzilo
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 13.novembris
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Krievu valoda P.315-J.Bražena
3 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
4 Fizika P.223-D.Andersone
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 14.novembris
1 Informātika P.410-Z.Dubova
2 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
3 Informātika P.410-Z.Dubova
4 Audzinātāja stunda P.v.k.zāle-M.Bambe
5 Audzinātāja stunda P.zāle-M.Bambe
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 15.novembris
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Sports E.Dzudzilo
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
No 18.novembra līdz 22.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 18.novembris
1 Brīvdiena
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 19.novembris
1 Informātika P.410-Z.Dubova
2 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
3 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
4 Krievu valoda P.315-J.Bražena
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 20.novembris
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Fizika P.223-D.Andersone
3 Sports E.Dzudzilo
4 Informātika P.410-Z.Dubova
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 21.novembris [šodien]
1 Latviešu valoda P.215-L.Sudraba
2 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.416-J.Brakšs
3 Matemātika P.306-D.Freimane
4 Fizika P.223-D.Andersone
5 Audzinātāja stunda P.v.k.211-M.Bambe
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 22.novembris
1 Matemātika P.306-D.Freimane
2 Sports E.Dzudzilo
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stjopkina
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns