PT Time Uz veco versiju
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MA20 • TP20 • UK20 
BA21 • BN21 • BT21 • DA21 • EE21 • ID21 • IPa21 • IPb21 • KM21 • LA21 • LM21 • MAa21 • MAb21 • MR21 • TP21 
BA22 • BN22 • BT22 • DA22 • DP22 • EE22 • ID22 • IPa22 • IPb22 • KD22 • KM22 • LA22 • LM22 • MAa22 • MAb22 • MR22 • TP22 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
19.septembris
Otrdiena
20.septembris
Trešdiena
21.septembris
Ceturtdiena
22.septembris
Piektdiena
23.septembris

Pirmdiena
26.septembris
Otrdiena
27.septembris
Trešdiena
28.septembris
Ceturtdiena
29.septembris
Piektdiena
30.septembris

Grupa - ID22
No 19.septembra līdz 23.septembrim 2022.
  Pārst.     Pirmdiena,  2022.gada 19.septembris
1 Latviešu valoda un literatūra P.215-L.Sudraba
2 Vienkāršo algoritmu izstrāde P.414-I.Simkeviča
3 Matemātika Attālināti-D.Brakša
4 Patstāvīgais darbs
  Pārst.     Otrdiena,  2022.gada 20.septembris
1 Angļu valoda-1/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-2 P.312-T.Stjopkina/P.410-I.Kočāne
2 Latviešu valoda un literatūra P.215-L.Sudraba
3 Angļu valoda-2/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1 P.312-T.Stjopkina/P.414-N.Bumbiere
EIKT pamatprocesi un darbu veidi P.414-N.Bumbiere
4 EIKT pamatprocesi un darbu veidi P.414-N.Bumbiere
  Pārst.     Trešdiena,  2022.gada 21.septembris
1 Klases stunda P.136-M.Bambe
2 Sporta diena M.Bambe
3 Izlīdzinošais kurss M.Bambe
4 Sports P.sporta zāle-L.Banka
  Pārst.     Ceturtdiena,  2022.gada 22.septembris
1 Vienkāršo algoritmu izstrāde pr.-2/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1 P.413-I.Simkeviča/P.414-N.Bumbiere
2 Vienkāršo algoritmu izstrāde pr.-2/Angļu valoda-1 P.413-I.Simkeviča/P.312-T.Stjopkina
3 Vienkāršo algoritmu izstrāde pr.-1/Angļu valoda-2 P.413-I.Simkeviča/P.312-T.Stjopkina
4 Vienkāršo algoritmu izstrāde pr.-1 P.413-I.Simkeviča
  Pārst.     Piektdiena,  2022.gada 23.septembris
1 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.412-A.Ieviņš
2 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.412-A.Ieviņš
No 26.septembra līdz 30.septembrim 2022.
  Pārst.     Pirmdiena,  2022.gada 26.septembris [šodien]
1 Izlīdzinošais kurss P.136-M.Bambe
2 Matemātika P.318-D.Brakša
3 Latviešu valoda un literatūra P.215-L.Sudraba
4 Latviešu valoda un literatūra P.215-L.Sudraba
  Pārst.     Otrdiena,  2022.gada 27.septembris
1 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-2 P.414-N.Bumbiere/P.410-I.Kočāne
2 Sports P.sporta zāle-L.Banka
3 Izlīdzinošais kurss P.136-M.Bambe
4 EIKT pamatprocesi un darbu veidi P.412-N.Bumbiere
  Pārst.     Trešdiena,  2022.gada 28.septembris
1 Latviešu valoda un literatūra P.215-L.Sudraba
2 EIKT pamatprocesi un darbu veidi P.412-N.Bumbiere
3 Dabaszinības P.223-M.Strade
4 Patstāvīgais darbs
  Pārst.     Ceturtdiena,  2022.gada 29.septembris
1 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.412-A.Ieviņš
2 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas P.412-A.Ieviņš
3 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas pr.-1/Angļu valoda-2 P.421-A.Ieviņš/P.312-T.Stjopkina
4 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas pr.-2/Angļu valoda-1 P.421-A.Ieviņš/P.312-T.Stjopkina
  Pārst.     Piektdiena,  2022.gada 30.septembris
1 Matemātika P.318-D.Brakša
2 Sports P.sporta zāle-L.Banka
3 Patstāvīgais darbs