PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
13.janvāris
Otrdiena
14.janvāris
Trešdiena
15.janvāris
Ceturtdiena
16.janvāris
Piektdiena
17.janvāris

Pirmdiena
20.janvāris
Otrdiena
21.janvāris
Trešdiena
22.janvāris
Ceturtdiena
23.janvāris
Piektdiena
24.janvāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas DAnef19-9 • DPnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - IP17
No 13.janvāra līdz 17.janvārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 13.janvāris
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Sports J.Olengovičs
3 Matemātika P.306-D.Freimane
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 14.janvāris
1 Tīmekļu vietņu programmēšana WEB P.413-K.Grīntāls
2 Tīmekļu vietņu programmēšana WEB P.413-K.Grīntāls
3 Patstāvīgie darbi serveru izvēle un uzstādīšana A.Ļubinskis
4 Patstāvīgie darbi serveru izvēle un uzstādīšana A.Ļubinskis
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 15.janvāris
1 Serveru izvēle un uzstādīšana P.419-A.Ļubinskis
2 Serveru izvēle un uzstādīšana P.419-A.Ļubinskis
3 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
4 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 16.janvāris
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
3 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
4 Audzinātāja stunda P.413-I.Simkeviča
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 17.janvāris
1 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
2 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
3 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
Jaunais pamatsaraksts
no
20.janvāra līdz 24.janvārim
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 20.janvāris
1 Lokālo tīklu ierīkošana un uzturēšana P.409-S.Iesmiņš
2 Sports J.Olengovičs
3 Matemātika P.306-D.Freimane
4 Patstāvīgie darbi latviešu valoda L.Sudraba
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 21.janvāris
1 Tīmekļu vietņu programmēšana WEB P.413-K.Grīntāls
2 Tīmekļu vietņu programmēšana WEB P.413-K.Grīntāls
3 Matemātika P.306-D.Freimane
4 Patstāvīgie darbi serveru izvēle un uzstādīšana A.Ļubinskis
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 22.janvāris
1 Patstāvīgie darbi serveru izvēle un uzstādīšana A.Ļubinskis
2 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
3 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
4 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 23.janvāris
1 Serveru izvēle un uzstādīšana P.419-A.Ļubinskis
2 Serveru izvēle un uzstādīšana P.419-A.Ļubinskis
3 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
4 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 24.janvāris
1 Datu bāzu programmēšana P.413-I.Simkeviča
2 Sistēmu programmēšana C.203- A.Tamanis
3 Patstāvīgie darbi literatūra L.Sudraba
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns