PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
13.janvāris
Otrdiena
14.janvāris
Trešdiena
15.janvāris
Ceturtdiena
16.janvāris
Piektdiena
17.janvāris

Pirmdiena
20.janvāris
Otrdiena
21.janvāris
Trešdiena
22.janvāris
Ceturtdiena
23.janvāris
Piektdiena
24.janvāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas DAnef19-9 • DPnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - IP19
No 13.janvāra līdz 17.janvārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 13.janvāris
1 Vienkāršu algoritmu izstrāde-1/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-2 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
2 Vienkāršu algoritmu izstrāde-1/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-2 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
3 Vienkāršu algoritmu izstrāde-2/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-1 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
4 Vienkāršu algoritmu izstrāde-2/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-1 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 14.janvāris
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
3 Informātika-1/Angļu valoda-2 C.410-N.Bumbiere/C.306-T.Stālmane
4 Informātika-2/Angļu valoda-1 C.410-N.Bumbiere/C.306-T.Stālmane
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 15.janvāris
1 Sports K.Puriņa
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Sistēmu programmēšana-T C.203- A.Tamanis
4 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 16.janvāris
1 Patstāvīgie darbi sistēmu programmēšana A.Tamanis
Krievu valoda C.105-D.Tarasova
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
4 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
Patstāvīgie darbi sistēmu programmēšana A.Tamanis
5 Audzinātāja stunda C.401-M.Vītola
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 17.janvāris
1 Patstāvīgie darbi sistēmu programmēšana A.Tamanis
Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Sistēmu programmēšana-T C.203- A.Tamanis
Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
Jaunais pamatsaraksts
no
20.janvāra līdz 24.janvārim
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 20.janvāris
1 Vienkāršu algoritmu izstrāde-1/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-2 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
2 Vienkāršu algoritmu izstrāde-1/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-2 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
3 Vienkāršu algoritmu izstrāde-2/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-1 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
4 Vienkāršu algoritmu izstrāde-2/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-1 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 21.janvāris
1 Vienkāršu algoritmu izstrāde-T C.203-I.Simkeviča
2 Vienkāršu algoritmu izstrāde-T C.203-I.Simkeviča
3 Vienkāršu algoritmu izstrāde-2/Informātika-1 C.203-I.Simkeviča/C.410-N.Bumbiere
4 Vienkāršu algoritmu izstrāde-1/Informātika-2 C.203-I.Simkeviča/C.410-N.Bumbiere
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 22.janvāris
1 Informātika-1/Angļu valoda-2 C.410-N.Bumbiere/C.306-T.Stālmane
2 Informātika-2/Angļu valoda-1 C.410-N.Bumbiere/C.306-T.Stālmane
3 Sistēmu programmēšana-T C.203- A.Tamanis
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 23.janvāris
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Sistēmu programmēšana-T C.203- A.Tamanis
4 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
5 Audzinātāja stunda C.401-M.Vītola
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 24.janvāris
1 Patstāvīgie darbi sistēmu programmēšana A.Tamanis
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Sistēmu programmēšana-T C.301- A.Tamanis
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns