PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
10.februāris
Otrdiena
11.februāris
Trešdiena
12.februāris
Ceturtdiena
13.februāris
Piektdiena
14.februāris

Pirmdiena
17.februāris
Otrdiena
18.februāris
Trešdiena
19.februāris
Ceturtdiena
20.februāris
Piektdiena
21.februāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - IP19
No 10.februāra līdz 14.februārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 10.februāris
1 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-2 C.309-J.Brakšs
2 Angļu valoda-1/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-2 C.306-T.Stālmane/C.309-J.Brakšs
3 Angļu valoda-2/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-1 C.306-T.Stālmane/C.309-J.Brakšs
4 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-1 C.309-J.Brakšs
5 Patstāvīgie darbi EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas J.Brakšs
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 11.februāris
1 Krievu valoda C.201-D.Tarasova
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Sports K.Puriņa
5 Audzinātāja stunda C.401-M.Vītola
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 12.februāris
1 Informātika-1/Angļu valoda-2 C.410-N.Bumbiere/C.306-T.Stālmane
2 Informātika-2/Angļu valoda-1 C.410-N.Bumbiere/C.306-T.Stālmane
3 Sistēmu programmēšana-T C.203- A.Tamanis
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 13.februāris
1 Vienkāršu algoritmu izstrāde-T C.203-I.Simkeviča
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
4 Matemātika C.304-Z.Medne
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 14.februāris
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Patstāvīgie darbi sistēmu programmēšana A.Tamanis
No 17.februāra līdz 21.februārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 17.februāris
1 Vienkāršu algoritmu izstrāde-1/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-2 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
2 Vienkāršu algoritmu izstrāde-1/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-2 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
3 Vienkāršu algoritmu izstrāde-2/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-1 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
4 Vienkāršu algoritmu izstrāde-2/EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas-1 C.203-I.Simkeviča/C.309-J.Brakšs
5 Patstāvīgie darbi EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas J.Brakšs
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 18.februāris
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.201-J.Urtāns
4 Fizika C.401-M.Vītola
5 Audzinātāja stunda C.401-M.Vītola
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 19.februāris
1 Informātika-1/Angļu valoda-2 C.410-N.Bumbiere/C.306-T.Stālmane
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Sistēmu programmēšana-T C.203- A.Tamanis
4 Informātika-2/Angļu valoda-1 C.410-N.Bumbiere/C.306-T.Stālmane
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 20.februāris
1 Vienkāršu algoritmu izstrāde-T C.203-I.Simkeviča
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Matemātika C.304-Z.Medne
4 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 21.februāris
1 Patstāvīgie darbi latviešu valoda G.Jēgere
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Sistēmu programmēšana-T C.203- A.Tamanis
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns