PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MAa20 • MAb20 • MAv20 • TP20 • UK20 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
14.septembris
Otrdiena
15.septembris
Trešdiena
16.septembris
Ceturtdiena
17.septembris
Piektdiena
18.septembris

Pirmdiena
21.septembris
Otrdiena
22.septembris
Trešdiena
23.septembris
Ceturtdiena
24.septembris
Piektdiena
25.septembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAn20-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - IP20
No 14.septembra līdz 18.septembrim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 14.septembris
1 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei C.203-N.Bumbiere
2 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei C.203-N.Bumbiere
3 Izlīdzinošais kurss (angļu valoda) C.201-T.Stjopkina
4 Sabiedrības un cilvēka drošība C.206-J.Urtāns
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 15.septembris
1 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1 C.203-E.Salmiņš
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 EIKT pamatprocesi un darbu veidi C.203-E.Salmiņš
4 Latviešu valoda un literatūra C.205-D.Gabriša
5 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-2 C.203-E.Salmiņš
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 16.septembris
1 Algoritmēšanas un programmēšanas pamati-T C.203-I.Simkeviča
2 Algoritmēšanas un programmēšanas pamati-T C.203-I.Simkeviča
3 Sports L.Banka
4 Matemātika C.304-Z.Medne
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 17.septembris
1 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1 C.410-E.Salmiņš
2 Audzināšana C.304-Z.Medne
3 Sabiedrības un cilvēka drošība C.201-J.Urtāns
4 EIKT pamatprocesi un darbu veidi C.203-E.Salmiņš
5 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-2 C.203-E.Salmiņš
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 18.septembris
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Dabaszinības C.206-I.Eglīte
3 Sports L.Banka
No 21.septembra līdz 25.septembrim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 21.septembris
1 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei C.203-N.Bumbiere
2 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei C.203-N.Bumbiere
3 Izlīdzinošais kurss (angļu valoda) C.201-T.Stjopkina
4 Sabiedrības un cilvēka drošība C.206-J.Urtāns
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 22.septembris
1 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1 C.410-E.Salmiņš
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Latviešu valoda un literatūra C.205-D.Gabriša
4 Dabaszinības C.209-I.Eglīte
5 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-2 C.410-E.Salmiņš
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 23.septembris
1 Algoritmēšanas un programmēšanas pamati-T C.203-I.Simkeviča
2 Algoritmēšanas un programmēšanas pamati-T C.203-I.Simkeviča
3 EIKT pamatprocesi un darbu veidi C.203-E.Salmiņš
4 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 24.septembris
1 Audzināšana C.304-Z.Medne
2 Matemātika Z.Medne
3 Sports L.Banka
4 EIKT pamatprocesi un darbu veidi E.Salmiņš
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 25.septembris
1 Dabaszinības C.206-I.Eglīte
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Sports L.Banka
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns