PT Time Uz veco versiju
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MA20 • TP20 • UK20 
BA21 • BN21 • BT21 • DA21 • EE21 • ID21 • IPa21 • IPb21 • KM21 • LA21 • LM21 • MAa21 • MAb21 • MR21 • TP21 
BA22 • BN22 • BT22 • DA22 • DP22 • EE22 • ID22 • IPa22 • IPb22 • KD22 • KM22 • LA22 • LM22 • MAa22 • MAb22 • MR22 • TP22 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
19.septembris
Otrdiena
20.septembris
Trešdiena
21.septembris
Ceturtdiena
22.septembris
Piektdiena
23.septembris

Pirmdiena
26.septembris
Otrdiena
27.septembris
Trešdiena
28.septembris
Ceturtdiena
29.septembris
Piektdiena
30.septembris

Grupa - IP20
No 19.septembra līdz 23.septembrim 2022.
  Pārst.     Pirmdiena,  2022.gada 19.septembris
1 Angļu valoda-1 C.201-T.Stjopkina
2 Matemātika C.205-D.Struncēna
3 Datu bāzu programmēšana C.203-A.Lapsiņš
4 Angļu valoda-2 C.201-T.Stjopkina
  Pārst.     Otrdiena,  2022.gada 20.septembris
1 Datu bāzu programmēšana C.203-A.Lapsiņš
2 Datu bāzu programmēšana C.203-A.Lapsiņš
3 Sports C.sporta zāle-K.Puriņa
4 Latviešu valoda un literatūra C.103-D.Gabriša
  Pārst.     Trešdiena,  2022.gada 21.septembris
1 Datu bāzu programmēšana C.203-A.Lapsiņš
2 Datu bāzu programmēšana C.203-A.Lapsiņš
3 Dabaszinīnas Attālināti-I.Eglīte
4 Matemātika C.205-D.Struncēna
  Pārst.     Ceturtdiena,  2022.gada 22.septembris
1 Valsts aizsardzības mācība C.206-R.Lauga
2 Valsts aizsardzības mācība C.206-R.Lauga
3 Valsts aizsardzības mācība C.206-R.Lauga
4 Valsts aizsardzības mācība C.206-R.Lauga
  Pārst.     Piektdiena,  2022.gada 23.septembris
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Fizika C.401-M.Vītola
No 26.septembra līdz 30.septembrim 2022.
  Pārst.     Pirmdiena,  2022.gada 26.septembris [šodien]
1 Angļu valoda-1 C.201-T.Stjopkina
2 Latviešu valoda un literatūra C.306-D.Gabriša
3 Matemātika C.205-D.Struncēna
4 Angļu valoda-2 C.201-T.Stjopkina
  Pārst.     Otrdiena,  2022.gada 27.septembris
1 Datu bāzu programmēšana C.203-A.Lapsiņš
2 Datu bāzu programmēšana C.203-A.Lapsiņš
3 Sports C.sporta zāle-K.Puriņa
4 Latviešu valoda un literatūra C.205-D.Gabriša
  Pārst.     Trešdiena,  2022.gada 28.septembris
1 Angļu valoda-2 C.201-T.Stjopkina
2 Iniciatīva un uzņēmējdarbība C.304-L.Ozolante
3 Dabaszinīnas C.207-I.Eglīte
4 Angļu valoda-1 C.201-T.Stjopkina
  Pārst.     Ceturtdiena,  2022.gada 29.septembris
1 Valsts aizsardzības mācība C.206-R.Lauga
2 Valsts aizsardzības mācība C.206-R.Lauga
3 Valsts aizsardzības mācība C.206-R.Lauga
4 Valsts aizsardzības mācība C.206-R.Lauga
  Pārst.     Piektdiena,  2022.gada 30.septembris
1 Klases stunda C.401-M.Vītola
2 Latviešu valoda un literatūra C.304-D.Gabriša
3 Dabaszinīnas C.207-I.Eglīte