PT Time Uz veco versiju
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MA20 • TP20 • UK20 
BA21 • BN21 • BT21 • DA21 • EE21 • ID21 • IPa21 • IPb21 • KM21 • LA21 • LM21 • MAa21 • MAb21 • MR21 • TP21 
BA22 • BN22 • BT22 • DA22 • DP22 • EE22 • ID22 • IPa22 • IPb22 • KD22 • KM22 • LA22 • LM22 • MAa22 • MAb22 • MR22 • TP22 
BA23 • BE23 • BN23 • BT23 • DA23 • EA23 • EE23 • ID23 • IPa23 • IPb23 • KM23 • LA23 • LM23 • MAa23 • MAb23 • MR23 • TP23 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
20.novembris
Otrdiena
21.novembris
Trešdiena
22.novembris
Ceturtdiena
23.novembris
Piektdiena
24.novembris

Pirmdiena
27.novembris
Otrdiena
28.novembris
Trešdiena
29.novembris
Ceturtdiena
30.novembris
Piektdiena
1.decembris

Grupa - IPa21
No 20.novembra līdz 24.novembrim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 20.novembris
1 Brīvdiena
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 21.novembris
1 Dabaszinības C.207-M.Strade
2 Programmēšanas tehnoloģijas C.203-J.Krīgerts
3 Matemātika C.304-G.Upena
4 Iniciatīva un uzņēmējdarbība C.301-L.Ozolante
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 22.novembris
1 Latviešu valoda un literatūra C.201-G.Jēgere
2 Fizika C.401-M.Vītola
3 Datu bāzu programmēšana C.309-A.Lapsiņš
4 Programmēšanas tehnoloģijas C.203-J.Krīgerts
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 23.novembris
1 Latviešu valoda un literatūra C.305-G.Jēgere
2 Matemātika C.304-G.Upena
3 Iniciatīva un uzņēmējdarbība C.301-L.Ozolante
4 Latviešu valoda un literatūra C.305-G.Jēgere
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 24.novembris
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Patstāvīgais darbs
No 27.novembra līdz 1.decembrim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 27.novembris
1 Datu bāzu programmēšana C.309-A.Lapsiņš
2 Latviešu valoda un literatūra C.305-G.Jēgere
3 Sports C.201-K.Puriņa
4 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 28.novembris
1 Datu bāzu programmēšana C.309-A.Lapsiņš
2 Dabaszinības C.207-M.Strade
3 Matemātika C.304-G.Upena
4 Patstāvīgais darbs
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 29.novembris
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Iniciatīva un uzņēmējdarbība C.301-L.Ozolante
3 Datu bāzu programmēšana C.309-A.Lapsiņš
4 Programmēšanas tehnoloģijas C.203-J.Krīgerts
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 30.novembris
1 Valsts aizsardzības mācība C.206-E.Skriba
2 Valsts aizsardzības mācība C.206-E.Skriba
3 Valsts aizsardzības mācība C.206-E.Skriba
4 Valsts aizsardzības mācība C.206-E.Skriba
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 1.decembris
1 Fizika C.401-M.Vītola
2 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
3 Datu bāzu programmēšana C.309-A.Lapsiņš