PT Time Uz veco versiju
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MA20 • TP20 • UK20 
BA21 • BN21 • BT21 • DA21 • EE21 • ID21 • IPa21 • IPb21 • KM21 • LA21 • LM21 • MAa21 • MAb21 • MR21 • TP21 
BA22 • BN22 • BT22 • DA22 • DP22 • EE22 • ID22 • IPa22 • IPb22 • KD22 • KM22 • LA22 • LM22 • MAa22 • MAb22 • MR22 • TP22 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
23.janvāris
Otrdiena
24.janvāris
Trešdiena
25.janvāris
Ceturtdiena
26.janvāris
Piektdiena
27.janvāris

Pirmdiena
30.janvāris
Otrdiena
31.janvāris
Trešdiena
1.februāris
Ceturtdiena
2.februāris
Piektdiena
3.februāris

Grupa - IPa22
No 23.janvāra līdz 27.janvārim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 23.janvāris
1 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas pr.-1/Datorsistēmas un datortīkli pr.-2 P.421-A.Ieviņš/P.409-S.Iesmiņš
EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas pr.-1 P.421-A.Ieviņš
2 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas pr.-1/Datorsistēmas un datortīkli pr.-2 P.421-A.Ieviņš/P.409-S.Iesmiņš
EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas pr.-1 P.421-A.Ieviņš
3 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas pr.-2/Datorsistēmas un datortīkli pr.-1 P.421-A.Ieviņš/P.409-S.Iesmiņš
EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas pr.-2 P.421-A.Ieviņš
4 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas pr.-2/Datorsistēmas un datortīkli pr.-1 P.421-A.Ieviņš/P.409-S.Iesmiņš
EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas pr.-2 P.421-A.Ieviņš
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 24.janvāris
1 Dabaszinības C.207-M.Strade
2 Matemātika C.304-G.Upena
3 Algoritmēšanas un programmēšanas pamati pr.-1/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-2 C.110-M.Sedleniece/ C.410-K.Vītols
4 Algoritmēšanas un programmēšanas pamati pr.-2/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1 C.110-M.Sedleniece/ C.410-K.Vītols
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 25.janvāris
1 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei C.301-N.Bumbiere
2 Latviešu valoda un literatūra C.305-G.Jēgere
3 Datorsistēmas un datortīkli C.301-S.Iesmiņš
Sports Sporta zāle-K.Puriņa
4 Datorsistēmas un datortīkli C.301-S.Iesmiņš
Patstāvīgais darbs
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 26.janvāris
1 Sistēmu programmēšana C.203-M.Pikšēns
2 Sistēmu programmēšana C.203-M.Pikšēns
3 Sistēmu programmēšana C.203-M.Pikšēns
4 Sistēmu programmēšana C.203-M.Pikšēns
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 27.janvāris
1 Sabiedrības un cilvēka drošība C.206-S.Rēdmane
2 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-2/Angļu valoda-1 C.410-K.Vītols/C.306-T.Stālmane
3 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1/Angļu valoda-2 C.410-K.Vītols/C.306-T.Stālmane
No 30.janvāra līdz 3.februārim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 30.janvāris [šodien]
1 Latviešu valoda un literatūra C.305-G.Jēgere
2 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei C.301-N.Bumbiere
3 Sports C.sporta zāle-K.Puriņa
4 Dabaszinības C.207-M.Strade
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 31.janvāris
1 Matemātika C.304-G.Upena
2 Klases stunda C.209-D.Turciņa
3 Algoritmēšanas un programmēšanas pamati C.110-M.Sedleniece
4 Algoritmēšanas un programmēšanas pamati C.110-M.Sedleniece
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 1.februāris
1 Preču un pakalpojumu izvēle EIKT infrastruktūras izveidei C.203-N.Bumbiere
2 Matemātika C.304-G.Upena
3 Datorsistēmas un datortīkli C.110-S.Iesmiņš
4 Datorsistēmas un datortīkli C.110-S.Iesmiņš
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 2.februāris
1 Sistēmu programmēšana C.203-M.Pikšēns
2 Sistēmu programmēšana C.203-M.Pikšēns
3 Sistēmu programmēšana C.203-M.Pikšēns
4 Sistēmu programmēšana C.203-M.Pikšēns
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 3.februāris
1 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-2/Angļu valoda-1 C.410-K.Vītols/C.306-T.Stālmane
2 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1/Angļu valoda-2 C.410-K.Vītols/C.306-T.Stālmane
3 Latviešu valoda un literatūra C.305-G.Jēgere