PT Time Uz veco versiju
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MA20 • TP20 • UK20 
BA21 • BN21 • BT21 • DA21 • EE21 • ID21 • IPa21 • IPb21 • KM21 • LA21 • LM21 • MAa21 • MAb21 • MR21 • TP21 
BA22 • BN22 • BT22 • DA22 • DP22 • EE22 • ID22 • IPa22 • IPb22 • KD22 • KM22 • LA22 • LM22 • MAa22 • MAb22 • MR22 • TP22 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
23.janvāris
Otrdiena
24.janvāris
Trešdiena
25.janvāris
Ceturtdiena
26.janvāris
Piektdiena
27.janvāris

Pirmdiena
30.janvāris
Otrdiena
31.janvāris
Trešdiena
1.februāris
Ceturtdiena
2.februāris
Piektdiena
3.februāris

Grupa - IPb21
No 23.janvāra līdz 27.janvārim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 23.janvāris
1 Sistēmu programmēšana C.203-A.Lapsiņš
2 Sociālās zinības un vēsture C.206-I.Eglīte
3 Matemātikas speciālās nodaļas C.205-D.Struncēna
4 Dabaszinības C.207-M.Strade
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 24.janvāris
1 Angļu valoda-1/Datorsistēmas un datortīkli pr.-2 C.306-T.Stālmane/C.309-S.Iesmiņš
Latviešu valoda un literatūra C.305-G.Jēgere
2 Angļu valoda-2/Datorsistēmas un datortīkli pr.-1 C.306-T.Stālmane/C.309-S.Iesmiņš
Valoda. kultūras izpratne un izpausmes C.306-T.Stālmane
3 Matemātika C.304-G.Upena
4 Krievu valoda C.201-D.Tarasova
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 25.janvāris
1 Latviešu valoda un literatūra C.305-G.Jēgere
Patstāvīgais darbs
2 Sistēmu programmēšana C.203-A.Lapsiņš
Patstāvīgais darbs
3 Sports C.sporta zāle-K.Puriņa
Latviešu valoda un literatūra C.305-G.Jēgere
4 Matemātika C.304-G.Upena
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 26.janvāris
1 Datu bāzu programmēšana C.110-I.Simkeviča
2 "Valoda, kultūras izpratne un izpausmes" C.306-T.Stālmane
3 Matemātika C.304-G.Upena
4 Krievu valoda C.201-D.Tarasova
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 27.janvāris
1 Matemātikas speciālās nodaļas C.205-D.Struncēna
2 Datu bāzu programmēšana C.301-I.Simkeviča
No 30.janvāra līdz 3.februārim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 30.janvāris [šodien]
1 Matemātikas speciālās nodaļas C.205-D.Struncēna
2 Sistēmu programmēšana C.203-A.Lapsiņš
3 Sociālās zinības un vēsture C.206-I.Eglīte
4 Latviešu valoda un literatūra C.305-G.Jēgere
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 31.janvāris
1 Klases stunda C.darbnīcas 209-A.Kokle
2 Matemātika C.304-G.Upena
3 Angļu valoda-1/Datorsistēmas un datortīkli pr.-2 C.306-T.Stālmane/C.309-S.Iesmiņš
4 Angļu valoda-2/Datorsistēmas un datortīkli pr.-1 C.306-T.Stālmane/C.309-S.Iesmiņš
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 1.februāris
1 Krievu valoda C.201-D.Tarasova
2 Krievu valoda C.201-D.Tarasova
3 "Valoda, kultūras izpratne un izpausmes" C.306-T.Stālmane
4 "Valoda, kultūras izpratne un izpausmes" C.306-T.Stālmane
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 2.februāris
1 Sistēmu programmēšana C.110-A.Lapsiņš
2 Sistēmu programmēšana C.110-A.Lapsiņš
3 Matemātika C.304-G.Upena
4 Fizika C.401-M.Vītola
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 3.februāris
1 Matemātikas speciālās nodaļas C.205-D.Struncēna
2 Datu bāzu programmēšana C.301-I.Simkeviča
3 Patstāvīgais darbs