PT Time Uz veco versiju
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MA20 • TP20 • UK20 
BA21 • BN21 • BT21 • DA21 • EE21 • ID21 • IPa21 • IPb21 • KM21 • LA21 • LM21 • MAa21 • MAb21 • MR21 • TP21 
BA22 • BN22 • BT22 • DA22 • DP22 • EE22 • ID22 • IPa22 • IPb22 • KD22 • KM22 • LA22 • LM22 • MAa22 • MAb22 • MR22 • TP22 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
19.septembris
Otrdiena
20.septembris
Trešdiena
21.septembris
Ceturtdiena
22.septembris
Piektdiena
23.septembris

Pirmdiena
26.septembris
Otrdiena
27.septembris
Trešdiena
28.septembris
Ceturtdiena
29.septembris
Piektdiena
30.septembris

Grupa - IPb22
No 19.septembra līdz 23.septembrim 2022.
  Pārst.     Pirmdiena,  2022.gada 19.septembris
1 Dabaszinības C.207-M.Strade
2 Sports C.sporta zāle-K.Puriņa
3 EIKT pamatprocesi un darbu veidi C.110-N.Bumbiere
4 Klases stunda C.209-D.Turciņa
  Pārst.     Otrdiena,  2022.gada 20.septembris
1 Algoritmēšanas un programmēšanas pamati C.110-M.Sedleniece
2 Algoritmēšanas un programmēšanas pamati C.110-M.Sedleniece
3 Matemātika C.304-G.Upena
4 Latviešu valoda un literatūra C.206-E.Rozīte
Izlīdzinošais kurss C.209-D.Turciņa
  Pārst.     Trešdiena,  2022.gada 21.septembris
1 Sporta diena S.Žīgure
2 Izlīdzinošais kurss D.Turciņa
3 Sports K.Puriņa
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.     Ceturtdiena,  2022.gada 22.septembris
1 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas pr.-1/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-2 C.301-A.Ieviņš/C.410-K.Vītols
2 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas pr.-2/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1 C.301-A.Ieviņš/C.410-K.Vītols
3 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas C.301-A.Ieviņš
4 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas C.301-A.Ieviņš
  Pārst.     Piektdiena,  2022.gada 23.septembris
1 EIKT pamatprocesi un darbu veidi C.110-N.Bumbiere
2 EIKT pamatprocesi un darbu veidi C.110-N.Bumbiere
No 26.septembra līdz 30.septembrim 2022.
  Pārst.     Pirmdiena,  2022.gada 26.septembris [šodien]
1 EIKT pamatprocesi un darbu veidi C.110-N.Bumbiere
2 Dabaszinības C.207-M.Strade
3 Sports C.sporta zāle-K.Puriņa
4 Latviešu valoda un literatūra C.306-E.Rozīte
  Pārst.     Otrdiena,  2022.gada 27.septembris
1 Angļu valoda-1/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-2 C.306-T.Stālmane/C.410-K.Vītols
2 Angļu valoda-2/Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas-1 C.306-T.Stālmane/C.410-K.Vītols
3 Algoritmēšanas un programmēšanas pamati C.110-M.Sedleniece
4 Algoritmēšanas un programmēšanas pamati C.110-M.Sedleniece
  Pārst.     Trešdiena,  2022.gada 28.septembris
1 Sistēmu programmēšana C.301-J.Krīgerts
2 Sistēmu programmēšana C.301-J.Krīgerts
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Izlīdzinošais kurss C.209-D.Turciņa
  Pārst.     Ceturtdiena,  2022.gada 29.septembris
1 Sistēmu programmēšana C.301-J.Krīgerts
2 Sistēmu programmēšana C.301-J.Krīgerts
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Matemātika C.304-G.Upena
  Pārst.     Piektdiena,  2022.gada 30.septembris
1 EIKT nozares tehnisko darbu pamatiemaņas C.301-A.Ieviņš
2 EIKT pamatprocesi un darbu veidi C.110-N.Bumbiere
3 Fizika C.401-M.Vītola