PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
11.novembris
Otrdiena
12.novembris
Trešdiena
13.novembris
Ceturtdiena
14.novembris
Piektdiena
15.novembris

Pirmdiena
18.novembris
Otrdiena
19.novembris
Trešdiena
20.novembris
Ceturtdiena
21.novembris
Piektdiena
22.novembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - KM17
No 11.novembra līdz 15.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 11.novembris
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Kokgriešanas pamati C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Kokgriešanas pamati C.darbnīcas-A.Šimanajevs
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 12.novembris
1 Ekonomika C.206-M.Dambītis
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Stilu mācība C.203-E.Rasa
4 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 13.novembris
1 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) C.301-L.Šķēle
2 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) C.301-L.Šķēle
3 Stilu mācība C.410-E.Rasa
4 Literatūra C.305-G.Jēgere
5 Audzinātāja stunda C.401-M.Vītola
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 14.novembris
1 Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Kokgriešanas pamati C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Kokgriešanas pamati C.darbnīcas-A.Šimanajevs
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 15.novembris
1 Kokgriešanas pamati C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Kokgriešanas pamati C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda C.darbnīcas-A.Šimanajevs
No 18.novembra līdz 22.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 18.novembris
1 Brīvdiena
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 19.novembris
1 Ekonomika C.206-M.Dambītis
2 Stilu mācība C.203-E.Rasa
3 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
4 Matemātika C.304-Z.Medne
5 Audzinātāja stunda C.401-M.Vītola
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 20.novembris
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
Stilu mācība C.203-E.Rasa
3 Stilu mācība C.203-E.Rasa
Matemātika C.304-Z.Medne
4 Sports K.Puriņa
Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 21.novembris [šodien]
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas 209-A.Kokle
3 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas 209-A.Kokle
4 Literatūra C.305-G.Jēgere
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 22.novembris
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Literatūra C.305-G.Jēgere
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stālmane
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns