PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
23.marts
Otrdiena
24.marts
Trešdiena
25.marts
Ceturtdiena
26.marts
Piektdiena
27.marts

Pirmdiena
30.marts
Otrdiena
31.marts
Trešdiena
1.aprīlis
Ceturtdiena
2.aprīlis
Piektdiena
3.aprīlis

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8
Grupa - KM17
No 23.marta līdz 27.martam 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 23.marts
1 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
2 Kokapstrādes darbmašīnas C.darbnīcas-A.Kokle
3 Galdnieka darbu tehnoloģija C.darbnīcas-A.Šimanajevs
4 Galdnieka darbu tehnoloģija C.darbnīcas-A.Šimanajevs
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 24.marts
1 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.209-D.Turciņa
2 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.209-D.Turciņa
3 Matemātika C.304-Z.Medne
4 Matemātika C.304-Z.Medne
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 25.marts
1 Sports K.Puriņa
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Ekonomika C.206-M.Dambītis
4 Ekonomika C.206-M.Dambītis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 26.marts
1 Kokgriešanas pamati C.darbnīcas-A.Šimanajevs
2 Kokgriešanas pamati C.darbnīcas-A.Šimanajevs
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
4 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 27.marts
1 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
2 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
No 30.marta līdz 3.aprīlim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 30.marts
1 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.209-D.Turciņa
2 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.209-D.Turciņa
3 Sports K.Puriņa
4 Patstāvīgie darbi galdniecības izstrādājumu konstruēšana D.Turciņa
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 31.marts
1 Matemātika C.304-Z.Medne
2 Matemātika C.304-Z.Medne
3 Matemātika C.304-Z.Medne
4 Matemātika C.304-Z.Medne
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 1.aprīlis
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
3 Ekonomika C.206-M.Dambītis
4 Ekonomika C.206-M.Dambītis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 2.aprīlis
1 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.209-D.Turciņa
2 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.209-D.Turciņa
3 Galdniecības izstrādājumu konstruēšana C.209-D.Turciņa
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 3.aprīlis
1 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
2 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
3 Patstāvīgie darbi praktiskās mācības M.Jurciņš
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns