PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
13.janvāris
Otrdiena
14.janvāris
Trešdiena
15.janvāris
Ceturtdiena
16.janvāris
Piektdiena
17.janvāris

Pirmdiena
20.janvāris
Otrdiena
21.janvāris
Trešdiena
22.janvāris
Ceturtdiena
23.janvāris
Piektdiena
24.janvāris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas DAnef19-9 • DPnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - KM18
No 13.janvāra līdz 17.janvārim 2020.
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 13.janvāris
1 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) C.301-L.Šķēle
2 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) C.301-L.Šķēle
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 14.janvāris
1 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) C.301-L.Šķēle
2 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) C.301-L.Šķēle
3 Ekonomika C.206-M.Dambītis
4 Krievu valoda C.105-D.Tarasova
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 15.janvāris
1 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
2 "Zīmēšana, kompozīcija, koloristika" C.210-E.Rasa
3 Fizika C.401-M.Vītola
4 Sports K.Puriņa
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 16.janvāris
1 Patstāvīgie darbi Latvijas un pasaules vēsture I.Eglīte
2 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.206-J.Urtāns
Krievu valoda C.105-D.Tarasova
3 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) C.301-L.Šķēle
4 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) C.301-L.Šķēle
5 Audzinātāja stunda C.209-D.Turciņa
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 17.janvāris
1 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) C.301-L.Šķēle
2 Rasēšana C.209-D.Turciņa
3 Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
Jaunais pamatsaraksts
no
20.janvāra līdz 24.janvārim
  Pārst.     Pirmdiena,  2020.gada 20.janvāris
2 Audzinātāja stunda C.209-D.Turciņa
3 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) C.301-L.Šķēle
4 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) C.301-L.Šķēle
  Pārst.     Otrdiena,  2020.gada 21.janvāris
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Ekonomika C.206-M.Dambītis
3 Rasēšana C.209-D.Turciņa
  Pārst.     Trešdiena,  2020.gada 22.janvāris
1 Literatūra C.305-G.Jēgere
2 "Zīmēšana, kompozīcija, koloristika" C.210-E.Rasa
3 Sports K.Puriņa
4 Angļu valoda C.306-T.Stālmane
  Pārst.     Ceturtdiena,  2020.gada 23.janvāris
1 Latviešu valoda C.305-G.Jēgere
2 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
3 Sports K.Puriņa
4 Sabiedrības un cilvēka drošība a C.103-J.Urtāns
  Pārst.     Piektdiena,  2020.gada 24.janvāris
1 Latvijas un pasaules vēsture C.206-I.Eglīte
2 Rasēšana C.209-D.Turciņa
3 Patstāvīgie darbi matemātika Z.Medne
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns