PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 
BA20 • BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MAa20 • MAb20 • MAv20 • TP20 • UK20 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
22.februāris
Otrdiena
23.februāris
Trešdiena
24.februāris
Ceturtdiena
25.februāris
Piektdiena
26.februāris

Pirmdiena
1.marts
Otrdiena
2.marts
Trešdiena
3.marts
Ceturtdiena
4.marts
Piektdiena
5.marts

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas LAn20-9 • LAt21-1
Grupa - KM18
No 22.februāra līdz 26.februārim 2021.
  Pārst.     Pirmdiena,  2021.gada 22.februāris
1 Ekonomika Attālināti-M.Bambe
2 Angļu valoda Attālināti-T.Stālmane
3 Matemātika Attālināti-Z.Medne
4 Patstāvīgie darbi angļu valoda T.Stālmane
  Pārst.     Otrdiena,  2021.gada 23.februāris
1 Kokapstrādes darbmašīnas Attālināti-A.Kokle
2 Latviešu valoda Attālināti-G.Jēgere
3 Kokgriešanas pamati Attālināti-K.Vītols
4 Kokgriešanas pamati Attālināti-K.Vītols
5
Audzinātāja stunda Attālināti-D.Turciņa
  Pārst.     Trešdiena,  2021.gada 24.februāris
1 Sports Attālināti-K.Puriņa
2 Kokgriešanas pamati Attālināti-K.Vītols
3 Angļu valoda Attālināti-T.Stālmane
4 Matemātika Attālināti-Z.Medne
  Pārst.     Ceturtdiena,  2021.gada 25.februāris
1 Angļu valoda Attālināti-T.Stālmane
2 Ekonomika Attālināti-M.Bambe
3 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) Attālināti-L.Šķēle
4 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) Attālināti-L.Šķēle
  Pārst.     Piektdiena,  2021.gada 26.februāris
1 Matemātika Attālināti-Z.Medne
2 Kokgriešanas pamati Attālināti-K.Vītols
No 1.marta līdz 5.martam 2021.
  Pārst.     Pirmdiena,  2021.gada 1.marts
1 Ekonomika Attālināti-M.Bambe
2 Ekonomika Attālināti-M.Bambe
3 Matemātika Attālināti-Z.Medne
4 Sports Attālināti-K.Puriņa
  Pārst.     Otrdiena,  2021.gada 2.marts
1 Latviešu valoda Attālināti-G.Jēgere
2 Kokgriešanas pamati Attālināti-K.Vītols
3 Kokgriešanas pamati Attālināti-K.Vītols
4 Matemātika Attālināti-Z.Medne
5 Audzinātāja stunda Attālināti-D.Turciņa
  Pārst.     Trešdiena,  2021.gada 3.marts
1 Matemātika Attālināti-Z.Medne
2 Latviešu valoda Attālināti-G.Jēgere
3 Angļu valoda Attālināti-T.Stālmane
4 Literatūra Attālināti-G.Jēgere
  Pārst.     Ceturtdiena,  2021.gada 4.marts
1 Ekonomika Attālināti-M.Bambe
2 Angļu valoda Attālināti-T.Stālmane
3 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) Attālināti-L.Šķēle
4 Automatizētās projektēšanas sistēmas (CAD) Attālināti-L.Šķēle
  Pārst.     Piektdiena,  2021.gada 5.marts
1 Literatūra Attālināti-G.Jēgere
2 Matemātika Attālināti-Z.Medne
http://pt.edu.lv/pt   Izstrādātājs: Andrejs Rampāns