PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
12.februāris
Otrdiena
13.februāris
Trešdiena
14.februāris
Ceturtdiena
15.februāris
Piektdiena
16.februāris

Pirmdiena
19.februāris
Otrdiena
20.februāris
Trešdiena
21.februāris
Ceturtdiena
22.februāris
Piektdiena
23.februāris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • EKnef18-11
Grupa - L14
No 12.februāra līdz 16.februārim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 12.februāris
1 Agronomija v.k.215-S.Audere
2 Fermu iekārtas un mehanizācija-1 v.k.308-E.Salmiņš
3 Fermu iekārtas un mehanizācija-1 v.k.308-E.Salmiņš
4 Ražošanas orgznizācija v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 13.februāris
1 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
2 Datortehnoloģijas lauksaimniecībā 221-M.Uzuliņš
3 Datortehnoloģijas lauksaimniecībā 221-M.Uzuliņš
4 Fermu iekārtas un mehanizācija-T v.k.308-E.Salmiņš
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 14.februāris
1 Darba un komerctiesības-T 223-G.Veģere
2 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
3 Darba un komerctiesības-T 223-G.Veģere
4 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 15.februāris
1 Ražošanas orgznizācija v.k.212-L.Ozolante
2 Lauksaimniecības mašīnas v.k.201-V.Kriškalns
3 Agronomija v.k.215-S.Audere
4 Darba un komerctiesības-T 223-G.Veģere
5 Audzinātāja stunda M.Buča
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 16.februāris
1 Patstāvīgie darbi lauksaimniecības mašīnas V.Kriškalns
2 Patstāvīgie darbi lopkopība M.Skotele
3 Patstāvīgie darbi ražošanas organizācija L.Ozolante
No 19.februāra līdz 23.februārim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 19.februāris
1 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
2 Agronomija v.k.215-S.Audere
3 Ražošanas orgznizācija v.k.212-L.Ozolante
4 Darba un komerctiesības-T 223-G.Veģere
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 20.februāris
1 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
2 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
3 Ražošanas orgznizācija v.k.212-L.Ozolante
4 Ražošanas orgznizācija v.k.212-L.Ozolante
5 Audzinātāja stunda M.Buča
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 21.februāris
1 Fermu iekārtas un mehanizācija-T v.k.308-E.Salmiņš
2 Fermu iekārtas un mehanizācija-T v.k.308-E.Salmiņš
3 Lauksaimniecības mašīnas v.k.201-V.Kriškalns
4 Lauksaimniecības mašīnas v.k.201-V.Kriškalns
5 Lauksaimniecības mašīnas v.k.201-V.Kriškalns
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 22.februāris
1 Darba un komerctiesības-T 223-G.Veģere
2 Lauksaimniecības mašīnas v.k.201-V.Kriškalns
3 Agronomija v.k.215-S.Audere
4 Darba un komerctiesības-T 223-G.Veģere
5 Darba un komerctiesības-T 223-G.Veģere
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 23.februāris
1 Fermu iekārtas un mehanizācija-T v.k.308-E.Salmiņš
2 Fermu iekārtas un mehanizācija-T v.k.308-E.Salmiņš
3 Darba un komerctiesības-T 223-G.Veģere
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns