PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A14  • AE14  • BA14  • BE14  • D14  • E14  • K14  • L14  • M14  • S14  
A15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • AEv16  • Av16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • M16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
9.oktobris
Otrdiena
10.oktobris
Trešdiena
11.oktobris
Ceturtdiena
12.oktobris
Piektdiena
13.oktobris

Pirmdiena
16.oktobris
Otrdiena
17.oktobris
Trešdiena
18.oktobris
Ceturtdiena
19.oktobris
Piektdiena
20.oktobris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6
Grupa - L15
No 9.oktobra līdz 13.oktobrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 9.oktobris
1 Ekonomika v.k.212-L.Ozolante
2 Datortehnoloģijas lauksaimniecībā 421-M.Rakeckis
3 Ražošanas orgznizācija v.k.212-L.Ozolante
4 Sports E.Dzudzilo
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 10.oktobris
1 Datortehnoloģijas lauksaimniecībā 421-M.Rakeckis
2 Lopkopība-T v.k.219-M.Skotele
3 Grāmatvedība, nodokļi v.k.212-L.Ozolante
4 Ekonomika v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 11.oktobris
1 Fermu iekārtas un mehanizācija-T v.k.308-E.Salmiņš
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Ražošanas orgznizācija v.k.212-L.Ozolante
4 Agronomija-T v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 12.oktobris
1 Ekonomika v.k.212-L.Ozolante
2 Ražošanas orgznizācija v.k.212-L.Ozolante
3 Fermu iekārtas un mehanizācija-T v.k.308-E.Salmiņš
4 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 13.oktobris
1 Sports E.Dzudzilo
2 Audzinātāja stunda zālē-I.Eglīte
3 Matemātika 318-D.Brakša
No 16.oktobra līdz 20.oktobrim 2017.
  Pārst.     Pirmdiena,  2017.gada 16.oktobris
1 Ekonomika v.k.212-L.Ozolante
2 Datortehnoloģijas lauksaimniecībā 421-M.Rakeckis
3 Matemātika 318-D.Brakša
4 Sports E.Dzudzilo
  Pārst.     Otrdiena,  2017.gada 17.oktobris
1 Sports E.Dzudzilo
2 Datortehnoloģijas lauksaimniecībā 421-M.Rakeckis
3 Lopkopība-T v.k.219-M.Skotele
4 Datortehnoloģijas lauksaimniecībā 421-M.Rakeckis
  Pārst.     Trešdiena,  2017.gada 18.oktobris
1 Ražošanas orgznizācija v.k.212-L.Ozolante
2 Lopkopība-T v.k.219-M.Skotele
3 Agronomija-T v.k.215-S.Audere
4 Matemātika 318-D.Brakša
  Pārst.     Ceturtdiena,  2017.gada 19.oktobris
1 Ražošanas orgznizācija v.k.212-L.Ozolante
2 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
3 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
4 Grāmatvedība, nodokļi v.k.212-L.Ozolante
5 Audzinātāja stunda 126-I.Eglīte
  Pārst.     Piektdiena,  2017.gada 20.oktobris
1 Angļu valoda 312-T.Stjopkina
2 Latviešu valoda 217-M.Lībiete
3 Tirgzinības-T v.k.208-S.Laiviņa
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns