PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • GKg18-2  • L18  • M18  • Ndv18-1  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
8.oktobris
Otrdiena
9.oktobris
Trešdiena
10.oktobris
Ceturtdiena
11.oktobris
Piektdiena
12.oktobris

Pirmdiena
15.oktobris
Otrdiena
16.oktobris
Trešdiena
17.oktobris
Ceturtdiena
18.oktobris
Piektdiena
19.oktobris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • Lnv17-9
Grupa - L16
No 8.oktobra līdz 12.oktobrim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 8.oktobris
1 Matemātika 304-V.Pērkone
2 Lopkopība-T v.k.219-M.Skotele
3 Agronomija-T v.k.215-S.Audere
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 9.oktobris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
2 Kvalifikācijas prakses aizstāvēšana v.k.215-S.Audere/L.Ozolante/V.Kriškalns
3 Kvalifikācijas prakses aizstāvēšana v.k.215-S.Audere/L.Ozolante/V.Kriškalns
4 Kvalifikācijas prakses aizstāvēšana v.k.215-S.Audere/L.Ozolante/V.Kriškalns
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 10.oktobris
1 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
2 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
3 Lopkopība-T v.k.219-M.Skotele
4 Grāmatvedība un nodokļi v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 11.oktobris
1 Literatūra 215-L.Sudraba
2 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
3 Matemātika 304-V.Pērkone
4 Grāmatvedība un nodokļi v.k.212-L.Ozolante
5 Audzinātāja stunda v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 12.oktobris
1 Agronomija-T v.k.215-S.Audere
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Sports L.Banka
No 15.oktobra līdz 19.oktobrim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 15.oktobris [šodien]
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
2 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts v.k.201-V.Kriškalns
3 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts v.k.201-V.Kriškalns
4 Lopkopība-T v.k.219-M.Skotele
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 16.oktobris
1 Grāmatvedība un nodokļi v.k.212-L.Ozolante
2 Lopkopība-T v.k.219-M.Skotele
3 Agronomija-T v.k.215-S.Audere
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 17.oktobris
1 Latviešu valoda 215-L.Sudraba
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Lopkopība-T v.k.219-M.Skotele
4 Lopkopība-T v.k.219-M.Skotele
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 18.oktobris
1 Literatūra 215-L.Sudraba
2 Lauksaimniecības tehnikas apkalpošana un remonts v.k.201-V.Kriškalns
3 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
4 Matemātika 304-V.Pērkone
5 Audzinātāja stunda v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 19.oktobris
1 Agronomija-T v.k.215-S.Audere
2 Matemātika 304-V.Pērkone
3 Literatūra 215-L.Sudraba
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns