PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • GKg18-2  • L18  • M18  • Ndv18-1  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
8.oktobris
Otrdiena
9.oktobris
Trešdiena
10.oktobris
Ceturtdiena
11.oktobris
Piektdiena
12.oktobris

Pirmdiena
15.oktobris
Otrdiena
16.oktobris
Trešdiena
17.oktobris
Ceturtdiena
18.oktobris
Piektdiena
19.oktobris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • Lnv17-9
Grupa - L17
No 8.oktobra līdz 12.oktobrim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 8.oktobris
1 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope v.k.201-V.Kriškalns
2 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope v.k.201-V.Kriškalns
3 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope v.k.201-V.Kriškalns
4 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope v.k.201-V.Kriškalns
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 9.oktobris
1 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
2 Sports L.Banka
3 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
4 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 10.oktobris
1 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
2 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
3 Grāmatvedība un nodokļi v.k.212-L.Ozolante
4 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 11.oktobris
1 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope 019-M.Niklass
2 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope 019-M.Niklass
3 Grāmatvedība un nodokļi v.k.212-L.Ozolante
4 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
5 Audzinātāja stunda 407-M.Eihentāle
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 12.oktobris
1 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
2 Agronomija v.k.215-S.Audere
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
Angļu valoda 307-S.Ganiņa
No 15.oktobra līdz 19.oktobrim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 15.oktobris [šodien]
1 Agronomija v.k.215-S.Audere
2 Grāmatvedība un nodokļi v.k.212-L.Ozolante
3 Ķīmija-T 126-I.Eglīte
Matemātika 304. - V. Pērkone
4 Matemātika 304-V.Pērkone
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 16.oktobris
1 Ekonomika v.k.211-M.Bambe
2 Grāmatvedība un nodokļi v.k.212-L.Ozolante
3 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
4 Agronomija v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 17.oktobris
1 Lopkopība v.k.219-M.Skotele
2 Sports L.Banka
3 Literatūra 217-D.Gabriša
4 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 18.oktobris
1 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope 019-M.Niklass
2 Lauksaimniecības tehnikas ekspluatācija un apkope 019-M.Niklass
3 Grāmatvedība un nodokļi v.k.212-L.Ozolante
4 Agronomija v.k.215-S.Audere
5 Audzinātāja stunda 407-M.Eihentāle
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 19.oktobris
1 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
2 Agronomija v.k.215-S.Audere
3 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns