PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • ADv17  • Av17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • GKg18-2  • L18  • M18  • Ndv18-1  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
8.oktobris
Otrdiena
9.oktobris
Trešdiena
10.oktobris
Ceturtdiena
11.oktobris
Piektdiena
12.oktobris

Pirmdiena
15.oktobris
Otrdiena
16.oktobris
Trešdiena
17.oktobris
Ceturtdiena
18.oktobris
Piektdiena
19.oktobris

NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • Lnv17-9
Grupa - L18
No 8.oktobra līdz 12.oktobrim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 8.oktobris
1 Sports E.Dzudzilo
2 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
3 Ķīmija 126-I.Eglīte
4 Lauksaimniecības pamatprocesi-T v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 9.oktobris
1 Sports E.Dzudzilo
2 Krievu valoda 315-J.Bražena
3 Matemātika 318-D.Brakša
4 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 10.oktobris
1 Fizika-T 223-K.Rebinova
2 Traktortehnikas vadītāju sagatavošana 137-J.Lācis
3 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
4 Lauksaimniecības pamatprocesi-T v.k.219-M.Skotele
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 11.oktobris
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Sabiedrības un cilvēka drošība 136-P.Sukaruka
3 Bioloģija 126-I.Eglīte
4 Augsnes īpašības un ielabošana-T v.k.215-S.Audere
5 Audzinātāja stunda 310-S.Grava
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 12.oktobris
1 Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
Bioloģija 126-I.Eglīte
2 Sports E.Dzudzilo
3 Ķīmija 126-I.Eglīte
Latvijas un pasaules vēsture 319-A.Kalnietis
No 15.oktobra līdz 19.oktobrim 2018.
  Pārst.     Pirmdiena,  2018.gada 15.oktobris [šodien]
1 Fizika-T 223-K.Rebinova
Latvijas un pasaules vēsture 319.- A. Kalnietis
2 Lauksaimniecības pamatprocesi-1 v.k.215-S.Audere
3 Lauksaimniecības pamatprocesi-1 v.k.215-S.Audere
4 Lauksaimniecības pamatprocesi-1 v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Otrdiena,  2018.gada 16.oktobris
1 Lauksaimniecības pamatprocesi-T v.k.219-M.Skotele
2 Augsnes īpašības un ielabošana-T v.k.215-S.Audere
3 Sports E.Dzudzilo
4 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
  Pārst.     Trešdiena,  2018.gada 17.oktobris
1 Bioloģija 126-I.Eglīte
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Sports E.Dzudzilo
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
  Pārst.     Ceturtdiena,  2018.gada 18.oktobris
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
3 Ķīmija 126-I.Eglīte
4 Audzinātāja stunda 310-S.Grava
  Pārst.     Piektdiena,  2018.gada 19.oktobris
1 Bioloģija 126-I.Eglīte
2 Latviešu valoda 217-D.Gabriša
3 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns