PT Time Uz veco versiju
 
Priekuļu tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas A15  • BJ15  • BN15  • BT15  • D15  • E15  • L15  • M15  • S15  
Aa16  • Ab16  • AE16  • BRk16  • BT16  • Da16  • Db16  • E16  • L16  • ML16  • MS16  • S16  
A17  • AD17  • BRk17  • D17  • E17  • L17  • ML17  • MS17  • P17  • S17  
Aa18  • Ab18  • Av18  • D18  • E18  • L18  • M18  • P18  • S18  
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
13.maijs
Otrdiena
14.maijs
Trešdiena
15.maijs
Ceturtdiena
16.maijs
Piektdiena
17.maijs

Pirmdiena
20.maijs
Otrdiena
21.maijs
Trešdiena
22.maijs
Ceturtdiena
23.maijs
Piektdiena
24.maijs

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas ADt18-6 • ADt18-8 • ADt19-1
Grupa - L18
No 13.maija līdz 17.maijam 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 13.maijs
1 Lauksaimnieciskās ražošanas dokumentēšana v.k.212-L.Ozolante
2 Informātika 414-N.Bumbiere
3 Fizika 212-J.Čeksters
4 Fizika 212-J.Čeksters
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 14.maijs
1 Kultūraugu mēslošana v.k.215-S.Audere
2 Lauksaimnieciskās ražošanas dokumentēšana v.k.212-L.Ozolante
3 Kultūraugu mēslošana v.k.215-S.Audere
4 Kultūraugu mēslošana v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 15.maijs
1 Krievu valoda 315-J.Bražena
2 Matemātika 318-D.Brakša
3 Lauksaimnieciskās ražošanas dokumentēšana v.k.212-L.Ozolante
4 Kultūraugu mēslošana v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 16.maijs
1 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
2 Fizika 212-J.Čeksters
3 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
4 Informātika 414-N.Bumbiere
5 Audzinātāja stunda 309-S.Grava
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 17.maijs
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Kultūraugu mēslošana v.k.215-S.Audere
3 Kultūraugu mēslošana v.k.215-S.Audere
No 20.maija līdz 24.maijam 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 20.maijs
1 Kultūraugu mēslošana v.k.215-S.Audere
2 Kultūraugu mēslošana v.k.215-S.Audere
3 Kultūraugu mēslošana v.k.215-S.Audere
4 Kultūraugu mēslošana v.k.215-S.Audere
5 Kultūraugu mēslošana v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 21.maijs
1 Matemātika 318-D.Brakša
2 Informātika 414-N.Bumbiere
3 Informātika 414-N.Bumbiere
4 Informātika 414-N.Bumbiere
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 22.maijs [šodien]
1 Krievu valoda 315-J.Bražena
2 Fizika 223-J.Čeksters
3 Matemātika 318-D.Brakša
4 Informātika 414-N.Bumbiere
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 23.maijs
1 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
2 Krievu valoda 315-J.Bražena
3 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
4 Krievu valoda 315-J.Bražena
5 Audzinātāja stunda 309-S.Grava
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 24.maijs
1 Angļu valoda 307-S.Ganiņa
2 Krievu valoda 315-J.Bražena
3 Matemātika 318-D.Brakša
http://pt.edu.lv   Andrejs Rampāns