PT Time Uz veco versiju
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MA20 • TP20 • UK20 
BA21 • BN21 • BT21 • DA21 • EE21 • ID21 • IPa21 • IPb21 • KM21 • LA21 • LM21 • MAa21 • MAb21 • MR21 • TP21 
BA22 • BN22 • BT22 • DA22 • DP22 • EE22 • ID22 • IPa22 • IPb22 • KD22 • KM22 • LA22 • LM22 • MAa22 • MAb22 • MR22 • TP22 
BA23 • BE23 • BN23 • BT23 • DA23 • EA23 • EE23 • ID23 • IPa23 • IPb23 • KM23 • LA23 • LM23 • MAa23 • MAb23 • MR23 • TP23 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
20.novembris
Otrdiena
21.novembris
Trešdiena
22.novembris
Ceturtdiena
23.novembris
Piektdiena
24.novembris

Pirmdiena
27.novembris
Otrdiena
28.novembris
Trešdiena
29.novembris
Ceturtdiena
30.novembris
Piektdiena
1.decembris

Grupa - LA20
No 20.novembra līdz 24.novembrim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 20.novembris
1 Brīvdiena
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 21.novembris
1 Augkopības procesu organizēšana P.v.k.215-S.Audere
2 Augkopības procesu organizēšana P.v.k.215-S.Audere
3 Padziļinātais kurss specialitātē P.v.k.301-R.Prīse
4 Padziļinātais kurss specialitātē P.v.k.301-R.Prīse
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 22.novembris
1 Augkopības procesu organizēšana A P.v.k.219-V.Dambe
2 Augkopības procesu organizēšana A P.v.k.219-V.Dambe
3 Lauksaimniecības darbu organizēšana P.407-L.Ozolante
4 Lauksaimniecības darbu organizēšana P.407-L.Ozolante
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 23.novembris
1 Augkopības procesu organizēšana A P.v.k.219-V.Dambe
2 Augkopības procesu organizēšana A P.v.k.219-V.Dambe
3 Augkopības procesu organizēšana A P.v.k.219-V.Dambe
4 Augkopības procesu organizēšana P.v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 24.novembris
1 Lauksaimniecības darbu organizēšana P.407-L.Ozolante
2 Lauksaimniecības darbu organizēšana P.407-L.Ozolante
3 Augkopības procesu organizēšana P.v.k.215-S.Audere
4 Augkopības procesu organizēšana P.v.k.215-S.Audere
No 27.novembra līdz 1.decembrim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 27.novembris
1 Lopkopības darbu organizēšana P.v.k.219-A.Venškevica
2 Lopkopības darbu organizēšana P.v.k.219-A.Venškevica
3 Padziļinātais kurss specialitātē P.v.k.301-R.Prīse
4 Padziļinātais kurss specialitātē P.v.k.301-R.Prīse
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 28.novembris
1 Lauksaimniecības darbu organizēšana P.413-L.Ozolante
2 Lauksaimniecības darbu organizēšana P.413-L.Ozolante
3 Augkopības procesu organizēšana P.v.k.215-S.Audere
4 Augkopības procesu organizēšana P.v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 29.novembris
1 Patstāvīgais darbs
2 Sports P.sporta zāle-L.Banka
3 Augkopības procesu organizēšana P.v.k.215-S.Audere
4 Augkopības procesu organizēšana P.v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 30.novembris
1 Sports P.sporta zāle-L.Banka
2 Padziļinātais kurss specialitātē P.v.k.301-R.Prīse
3 Padziļinātais kurss specialitātē P.v.k.301-R.Prīse
4 Padziļinātais kurss specialitātē P.v.k.301-R.Prīse
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 1.decembris
1 Lauksaimniecības darbu organizēšana P.407-L.Ozolante
2 Lauksaimniecības darbu organizēšana P.407-L.Ozolante
3 Lopkopības darbu organizēšana P.v.k.219-A.Venškevica
4 Lopkopības darbu organizēšana P.v.k.219-A.Venškevica