PT Time Uz veco versiju
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BN20 • DA20 • DP20 • EE20 • ID20 • IP20 • KM20 • LA20 • LM20 • MA20 • TP20 • UK20 
BA21 • BN21 • BT21 • DA21 • EE21 • ID21 • IPa21 • IPb21 • KM21 • LA21 • LM21 • MAa21 • MAb21 • MR21 • TP21 
BA22 • BN22 • BT22 • DA22 • DP22 • EE22 • ID22 • IPa22 • IPb22 • KD22 • KM22 • LA22 • LM22 • MAa22 • MAb22 • MR22 • TP22 
BA23 • BE23 • BN23 • BT23 • DA23 • EA23 • EE23 • ID23 • IPa23 • IPb23 • KM23 • LA23 • LM23 • MAa23 • MAb23 • MR23 • TP23 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
20.novembris
Otrdiena
21.novembris
Trešdiena
22.novembris
Ceturtdiena
23.novembris
Piektdiena
24.novembris

Pirmdiena
27.novembris
Otrdiena
28.novembris
Trešdiena
29.novembris
Ceturtdiena
30.novembris
Piektdiena
1.decembris

Grupa - LA23
No 20.novembra līdz 24.novembrim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 20.novembris
1 Brīvdiena
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 21.novembris
1 Lauksaimnieciskās ražošanas dokumentēšana P.413-L.Ozolante
2 Dabaszinības P.126-I.Kazaka
3 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas P.410-N.Bumbiere
4 Sports P.sporta zāle-L.Banka
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 22.novembris
1 Lauksaimnieciskās ražošanas dokumentēšana P.412-L.Ozolante
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
4 Latviešu valoda un literatūra P.217-D.Gabriša
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 23.novembris
1 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-S.Rēdmane
2 Latviešu valoda un literatūra P.217-D.Gabriša
3 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
4 Patstāvīgais darbs
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 24.novembris
1 Izlīdzinošais kurss P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
2 Izlīdzinošais kurss P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele
3 Patstāvīgais darbs
No 27.novembra līdz 1.decembrim 2023.
  Pārst.     Pirmdiena,  2023.gada 27.novembris
1 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-S.Rēdmane
2 Latviešu valoda un literatūra P.217-D.Gabriša
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Lauksaimniecības pamatprocesi B P.v.k.219-A.Venškevica
  Pārst.     Otrdiena,  2023.gada 28.novembris
1 Lauksaimniecības pamatprocesi P.v.k.215-S.Audere
2 Dabaszinības P.126-I.Kazaka
3 Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas P.410-N.Bumbiere
4 Sports P.sporta zāle-L.Banka
  Pārst.     Trešdiena,  2023.gada 29.novembris
1 Augsnes īpašības un ielabošana P.v.k.215-S.Audere
2 Augsnes īpašības un ielabošana P.v.k.215-S.Audere
3 Lauksaimnieciskās ražošanas dokumentēšana P.412-L.Ozolante
4 Dabaszinības P.126-I.Kazaka
  Pārst.     Ceturtdiena,  2023.gada 30.novembris
1 Latviešu valoda un literatūra P.217-D.Gabriša
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Lauksaimniecības pamatprocesi P.v.k.215-S.Audere
4 Lauksaimniecības pamatprocesi P.v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Piektdiena,  2023.gada 1.decembris
1 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
2 Lauksaimniecības pamatprocesi B P.v.k.219-A.Venškevica
3 Izlīdzinošais kurss P.v.k.109-D.Zelča−Ločmele