PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • MAv18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
7.oktobris
Otrdiena
8.oktobris
Trešdiena
9.oktobris
Ceturtdiena
10.oktobris
Piektdiena
11.oktobris

Pirmdiena
14.oktobris
Otrdiena
15.oktobris
Trešdiena
16.oktobris
Ceturtdiena
17.oktobris
Piektdiena
18.oktobris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - LI17
No 7.oktobra līdz 11.oktobrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 7.oktobris
1 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Grāmatvedība un nodokļi P.v.k.212-L.Ozolante
4 Konsultācija prakses aizstāvēšanai P.v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 8.oktobris
1 Grāmatvedība un nodokļi P.v.k.212-L.Ozolante
2 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
3 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 9.oktobris
1 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 10.oktobris
1 Patstāvīgie darbi sabiedrības un cilvēka drošība J.Urtāns
2 Kvalifikācijas prakses aizstāvēšana P.v.k.215-S.Audere/M.Skotele/L.Ozolante
3 Kvalifikācijas prakses aizstāvēšana P.v.k.215-S.Audere/M.Skotele/L.Ozolante
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 11.oktobris
1 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
No 14.oktobra līdz 18.oktobrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 14.oktobris
1 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
2 Matemātika P.304-V.Pērkone
3 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
4 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 15.oktobris
1 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
2 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Grāmatvedība un nodokļi P.v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 16.oktobris
1 Grāmatvedība un nodokļi P.v.k.212-L.Ozolante
2 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Matemātika P.304-V.Pērkone
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 17.oktobris
1 Sports L.Banka
2 Latviešu valoda P.217-D.Gabriša
3 Angļu valoda P.312-T.Stjopkina
4 Agronomija P.v.k.215-S.Audere
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 18.oktobris
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Agronomija P.v.k.215-S.Audere
3 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns