PT Time Uz veco versiju
 
Vidzemes tehnoloģiju un dizaina tehnikums - STUNDU SARAKSTS
Grupas BE16 • BN16 • EE16 • IDa16 • IDb16 • KM16 • LI16 • LM16 • MA16 • ME16 • MS16 • TE16 • UK16 
BB17 • BN17 • EE17 • ID17 • IP17 • KM17 • LI17 • LM17 • MA17 • MD17 • MS17 • TE17 • UK17 
BN18 • DA18 • DM18 • EE18 • ID18 • IP18 • KM18 • LA18 • LM18 • MA18 • TP18 • UK18 
BN19 • DA19 • DM19 • EE19 • ID19 • IP19 • KM19 • LM19 • MA19 • MD19 • TP19 • UK19 
Kabinets vai pasniedzējs:   Izmaiņas Datorkabineti
Dienas
Pirmdiena
11.novembris
Otrdiena
12.novembris
Trešdiena
13.novembris
Ceturtdiena
14.novembris
Piektdiena
15.novembris

Pirmdiena
18.novembris
Otrdiena
19.novembris
Trešdiena
20.novembris
Ceturtdiena
21.novembris
Piektdiena
22.novembris

TĀLĀKIZGLĪTĪBA un NEKLĀTIENE
Grupas BPnef19-9 • DAnef19-9 • DPnef19-9 • KDnef19-8a • KDnef19-8b • KVnef19-9 • LAn19-9 • LAt19-8 • MDt19-8 • MRnef19-11
Grupa - LI17
No 11.novembra līdz 15.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 11.novembris
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
2 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
3 Mežsaimniecības un būvniecības pamati P.v.k.304-I.Oša
4 Sports L.Banka
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 12.novembris
1 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
2 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
3 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
4 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
5 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 13.novembris
1 Agronomija P.v.k.215-S.Audere
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Lauksaimniecības produktu ražošanas organizācija P.v.k.212-L.Ozolante
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 14.novembris
1 Grāmatvedība un nodokļi P.v.k.212-L.Ozolante
2 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
3 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
4 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
5 Audzinātāja stunda P.zāle-N.Bumbiere
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 15.novembris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
2 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
3 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
No 18.novembra līdz 22.novembrim 2019.
  Pārst.     Pirmdiena,  2019.gada 18.novembris
1 Brīvdiena
  Pārst.     Otrdiena,  2019.gada 19.novembris
1 Sabiedrības un cilvēka drošība P.309-J.Urtāns
2 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
3 Matemātika P.304-V.Pērkone
4 Lopkopība P.v.k.219-M.Skotele
  Pārst.     Trešdiena,  2019.gada 20.novembris
1 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
2 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
3 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
4 Mehanizētie darbi fermā P.v.k.308-E.Salmiņš
  Pārst.     Ceturtdiena,  2019.gada 21.novembris [šodien]
1 Matemātika P.304-V.Pērkone
Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
2 Grāmatvedība un nodokļi P.v.k.212-L.Ozolante
3 Agronomija P.v.k.215-S.Audere
4 Angļu valoda P.307-S.Ganiņa
5 Audzinātāja stunda P.414-N.Bumbiere
  Pārst.     Piektdiena,  2019.gada 22.novembris
1 Patstāvīgie darbi angļu valoda S.Ganiņa
2 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
3 Patstāvīgie darbi matemātika V.Pērkone
http://vtdt.edu.lv   Andrejs Rampāns